خبرگزاری فارس که بیشترین حملات را به خانواده هاشمی رفسنجانی می کند با فرزند وی محسن هاشمی مصاحبه کرد.


به گزارش تابناک، محسن هاشمی مدیرعامل متروی تهران در حاشیه راهپیمایی امروز روز قدس تهران در اطراف میدان فردوسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به ابتکار ممتاز حضرت امام خمینی(ره) در نام‌گذاری روز قدس اظهار کرد: این روز سرآغازی بر حمایت‌های معنوی و آگاهانه ملت‌های بیدار و آگاه جهان از مردم مظلوم فلسطین قرار گرفت و بدون شک تداوم این راه می‌تواند مستکبرین عالم را در مسیر شکست قرار دهد.

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم آگاه ایران از همه سلیقه‌ها و گروه‌ها در راهپیمایی روز قدس بیانگر اتحاد اندیشه‌های ملت‌ها بر این موضوع مهم است تا زمینه‌ساز خلق پیروزی‌های بزرگ‌تر در عالم برای مسلمانان شود.

هاشمی، اقدام امام (ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس را حرکتی هوشمندانه در جهت ممانعت از فراموشی آرمان ملت فلسطین و همین طور جلوگیری از به فراموشی سپردن رنج این ملت مظلوم دانست و گفت: باید از این فرصت و از این روز ارزشمند در مسیر ایجاد هر چه بیشتر اتحاد و بهره‌گیری از همه سرمایه‌های معنوی و مادی در جامعه بهره گرفت.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:tabnak.ir

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X