علی ‌اكبر گروسی از احتمال دخالت برخی گروهها در ترور‌های اخير استان كردستان خبر داد.
 

علی ‌اكبر گروسی رئیس كل دادگستری استان كردستان در گفتگو با فارس با اشاره به سفر روز پنجشنبه هیئت امنیتی وزارت كشور به استان كردستان برای بررسی رخدادهای تروریستی این استان گفت: ما آماده همكاری با این هیئت هستیم و هیچ مشكلی هم در این خصوص وجود ندارد و هر گونه اطلاعات، اخبار، نواقص در پیگیری‌ها و نیاز به دستورات جدید را در اختیار این هیئت خواهیم گذاشت.
رئیس كل دادگستری استان كردستان تصریح كرد: پیگیری‌ها هنوز در حد همان پیگیری‌های چند روز قبل است و در واقع هنوز هیچ شخص یا گروهی هم مسئولیت ترورهای اخیر را برعهده نگرفته است.
گروسی ادامه داد: احتمالات در خصوص عملیات تروریستی اخیر در كردستان فراوان است كه از جمله آنها می‌توان به انتساب این ترورها به كومله‌ها و نیروهای سلفی اشاره كرد كه عوامل اطلاعاتی استان هم در حال پیگیری این موارد هستند.
وی خاطر نشان كرد: باید دقیق‌تر پیش رفت و بعد اخبار و اطلاعات دقیق‌تری در اختیار مردم بگذاریم و ما تلاش می‌كنیم تا هر چند زودتر به نتیجه برسیم چراكه افكار‌عمومی استان كردستان و كشور این نتیجه را مطالبه می‌كنند.
رئیس كل دادگستری استان كردستان در ادامه اظهار داشت: برنامه جلسات پیگیری ما با تیم وزارت كشور مشخص نشده است.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
فردا یلدای تابستانی است فردا یلدای تابستانی است

یک کارشناس نجوم با بیان اینکه فردا طولانی ترین روز سال است، گفت: فردا ۳۱ خرداد ماه، انقلاب تابستانی رخ می دهد که طولانی ترین روز سال است

 
X