مهدی هاشمی، مسوولیت ستاد تخریب را برعهده داشت و هاشمی‌زاده دیگر، وسط خیابان‌ها در تحریك آشوبگران، بر طبل فتنه می‌كوبید.

 

نماینده مشهد اظهار داشت: قرائن و شواهد اسناد و مدارك و صحنه‌هایی كه از رسانه های ملی پخش شد نقش افرادی چون مهدی هاشمی رفسنجانی را در حوادث اخیر نشان داد و بنا بر گزارش‌های مسوولان امنیتی مسوولیت ستاد تخریب برعهده داشته است.
به گزارش  ایلنا، جواد كریمی قدوسی، نماینده مشهد در پایان جلسه علنی روز یكشنبه در تذكری آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: پس از گذشت (یك قرن) از استقرار حكومت ناب اسلامی ملت بزرگ و مسلمان ایران در ایام اخیر شاهد بودند كه فتنه اكبر در چندماه گذشته به میدان آمد و به جنگ ارزش‌ها برخاست.
وی افزود: هم‌اكنون شنیده و دیده‌ایم كه این فتنه شكست خورد و تیر آن كمانه كرد و بر قلب فتنه‌گر نشست و او را از پای درآورد و بر زمین انداخت.
این نماینده عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس تصریح كرد: این پیروزی بزرگ بار دیگر همان دست غیبی كه در لحظات خطر به یاری امت مظلوم برآمده بود را نمایان و مردم و كشور را از الطاف آن بهره‌مند كرد.
نماینده مشهد خاطرنشان كرد: فتنه و فتنه‌گر آنجا كه آشوب و بحران، منافع دنیوی و نفسانی آنها را تامین كند، قهرمانی میدان، آشوب و تخریب هستند و آن زمان كه آرامش، آشتی و صلح، منافع نامشروع آنها را حفظ كند، مصلح مدیران و خیرخواه امت در عرصه آرامش می‌شوند.
قدوسی تصریح كرد: طرحی كه به اسم جمعی از خیرخواهان اخیرا مطرح می‌شود را باید در فضای فوق شناخت، اما آرامش و امنیت حكومت و امت اسلامی با حفظ پرفروغ ماندن شعله جهاد فی‌سبیل‌الله در برابر فتنه از اهداف ولی امت اسلام برای رسیدن به اهداف والا می‌باشد.
وی ادامه داد: همانگونه كه رهبر فرزانه انقلاب در نماز عید سعید فرمودند كه اعترافات افراد بازداشت‌شدگان اخیر در مورد خودشان مسموع و دارای حجت است اما اعتراف آنها در مورد دیگران مسموع نیست و از حجیت برخوردار نیست.
وی افزود: قرائن و شواهد، اسناد، مدارك و صحنه‌هایی كه از رسانه ملی پخش شد نقش افرادی همچون مهدی هاشمی‌رفسنجانی در حوادث اخیر را نشان داد. بنابر گزارش‌های مسوولان امنیتی و انتظامی در جلسات كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، وی مسوولیت ستاد تخریب را برعهده داشته و هاشمی‌زاده دیگر را كه در وسط خیابان‌ها در تحریك آشوبگران بر طبل فتنه می‌كوبید را مردم مشاهده كردند. مردم دیدند و شنیدند كه افرادی همچون موسوی و كروبی آنچه از دستشان برآمد را برای از بین بردن آبروی اسلام، نظام اسلامی شهدا و امام(ره) و حقوق ملت انجام دادند.
وی خطاب به آیت‌الله آملی لاریجانی گفت: حال سوال و خواست امت اسلام از رئیس قوه قضائیه این است كه با آمدن شما امیدی برای برخورد با فتنه‌گران به همراه آوردید، این است كه كی و كجا قوه عدلیه، گریبان این فتنه‌گران را كه سازماندهی دیگران را برعهده داشتند، خواهد گرفت.
قدوسی همچنین از مواضع و سوال‌های روشنگرانه جمعی از اعضای مجلس خبرگان رهبری از جمله آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد در اجلاسیه اخیر در مورد فتنه و نقش برخی‌ها در این فتنه‌ها و بیانیه انقلابی و ارزشمند مجلس خبرگان در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و محكوم كردن فتنه و فتنه‌گران تشكر كرد.
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:ilna.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X