آخرین وضعیت نرگس محمدی در زندان زنجان
مدیرکل زندان‌های استان زنجان ضمن تکذیب مبتلا شدن نرگس محمدی به ویروس کرونا گفت: این زندانی هیچ محدودیتی درباره ملاقات حضوری و تماس تلفنی ندارد

تکذیب مبتلا شدن نرگس محمدی به ویروس کرونا

محمد جوادی، مدیرکل زندان‌های استان زنجان به شایعات اخیر رسانه‌های معاند در خصوص آزار و اذیت نرگس محمدی اشاره و اظهار داشت: متاسفانه رسانه‌های خارجی فقط به دنبال ایجاد حاشیه در کشورند و برخی اخبار دروغ و کذب را در داخل فضای مجازی کشور منتشر می‌کنند.

وی در واکنش ‌خبرهای رسانه‌های معاند گفت: نرگس محمدی به هیچ‌وجه به ویروس کرونا مبتلا نشده و همه زندانیان استان زنجان تحت مراقب پزشکان در سلامت کامل هستند.

مدیرکل زندا‌ن‌های استان زنجان تشریح کرد: هیچ محدودیتی برای این زندانی وجود ندارد و او می‌تواند علاوه بر ملاقات حضوری، تماس تلفنی چه به داخل و چه به خارج کشور داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: آخرین ملاقات حضوری نرگس محمدی به 26 تیرماه امسال مربوط می‌شود که با خواهرش رویا محمدی ملاقات داشته است‌ و باز هم می‌تواند این ملاقات‌ها ادامه داشته باشد.

جوادی تاکید کرد: دشمنان قسم خورده ایران با انتشار اخبار کذب در تلاش هستند فضای آرام کشور را متشنج کنند ولی به لطف خدا هیچ‌گاه موفق نخواهند شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com