وزیر جنگ سابق اسرائیل، ایران را تهدید کرد
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهای تکراری علیه برنامه هسته‌ای ایران، آن را یک چالش برای منطقه و جهان خواند.

گانتس: ایران یک تهدید بالقوه برای تل‌آویو استبنی گانتس، رئیس حزب اتحاد در پارلمان رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ سابق این رژیم در کنفرانس سالانه جروزالم پست در نیویورک ادعا کرد: «اگر حمله به ایران لازم باشد، تمام اسرائیل متحد می‌شود».

به گزارش جروزالم پست، وزیر جنگ سابق رژیم ادعا کرد: «امروز در واقعیتی که همواره در حال تغییر است، ملت ما با ظهور یک ایران مجهز به سلاح هسته‌ای تهدید می‌شود. باید تاکید کنیم که ایران هسته‌ای قبل از هر چیز یک چالش جهانی است که ثبات جهانی و منطقه‌ای را به خطر می‌اندازد».

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: «تأثیر ایران یک تهدید بالقوه وجودی برای اسرائیل است» و ادامه داد «ما نمی‌توانیم اجازه دهیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. هر کاری که لازم باشد برای جلوگیری از تهدید موجودیتی برای اسرائیل انجام خواهیم داد. می‌دانیم که چنین اقدامی ممکن است هزینه زیادی داشته باشد، اما مانند همیشه در این مسائل، مقامات و مردم اسرائیل متحد خواهند شد».

مقامات صهیونیست همواره با ادعاهای بی‌اساس خود در خصوص برنامه هسته‌ای ایران قصد دارند فضای رسانه‌های بین‌المللی را تحت تاثیر قرار دهند. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز به تازگی مدعی شده آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تسلیم ایران شده است.

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس انرژی اتمی در پاسخ به این اظهار نظر گفته است کار آژانس «بی‌طرفانه» و «فنی» است و وقایع را آنطور که هست بیان می‌کند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com