رئیس دفتر ریاست جمهوری با اشاره به فیلم مستند 'ظهور بسیار نزدیک است ' گفت: من این فیلم را ندیده‌ام و فقط در مورد آن شنیده‌ام و این مستند ربطی به من ندارد.
 

فارس: اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر ریاست جمهوری در حاشیه مراسم دوازدهمین سالگرد شهادت امیرسپهبد صیاد شیرازی که صبح امروز یکشنبه برگزار شد در جمع خبرنگاران در خصوص تغییر نهاد ریاست جمهوری و معاونت اجرایی گفت: از یک سال پیش قرار بود این تغییرات صورت بگیرد و ربطی به تغییرات دیگر ندارد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر ارتباط انتصاب بقایی و تغییرات اخیر با انتخابات گفت: این تغییرات ربطی به انتخابات ندارد و مگر الان وقت انتخابات است؟ اگر انتخابات نزدیک بود این سؤال یک وجه منطقی داشت ولی الان خیلی با انتخابات فاصله داریم. معاونت اجرایی حذف نشده بود و باید فردی منصوب می‌شد و کار نهاد هم شبیه معاونت اجرایی بود و چون حجم کار سنگین است رئیس جمهور فردی که آماده این کار است را منصوب می‌کند.

مشایی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه برخی مستند ظهور بسیار نزدیک است را به شما منصوب کرده‌اند گفت: خیلی‌ها خیلی حرف می‌زنند ولی من این فیلم را ندیدم و فقط در مورد آن شنیده‌ام. شنیده‌ام که گفته‌اند یک واقعیتی در آخر زمان اتفاق می‌افتد ولی در مورد وقایع آخر زمان من آنقدر می‌دانم که خیلی چیزهایی که نقل شده است ممکن است درست نباشد و ما در این مورد از علما مطالبی شنیده‌ایم و یا می‌دانیم برخی اتفاقات هم ممکن است درست باشد ولی حتما اتفاق نیفتد و راجع به این موضوعات باید کارشناسان حدیث و روایت حرف بزنند.

رئیس دفتر ریاست جمهوری ادامه داد: من موضع گیری احمدی نژاد در مورد این مستند را نشنیده‌ام و ایشان راجع به این فیلم به شخص من چیزی نگفته است.

مشایی در ادامه خاطرنشان کرد: من در رابطه با این مستند نه با کسی صحبت کرده‌ام و نه دیداری داشته‌ام و اصلاً سازندگان آن را نمی‌شناسم.

 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X