اين منبع آگاه گفت: از آنجا كه اين افراد هنوز به حكم خود اعتراضی نكرده‌اند پرونده به دادگاه تجديد نظر نرفته است و به همين دليل حكم آن‌ها قطعی نشده است....
 
 
 
 یك منبع آگاه در قوه قضاییه گفت: حكم عیسی سحرخیز و حسین درخشان هنوز قطعی نشده و نمی‌توان در مورد آن اطلاع رسانی كرد.

یك منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس با رد اخبار 2 رسانه درخصوص حكم عیسی سحرخیز و حسین درخشان گفت: حكم این افراد هنوز قطعی نشده است.

این منبع آگاه گفت: از آنجا كه این افراد هنوز به حكم خود اعتراضی نكرده‌اند پرونده به دادگاه تجدید نظر نرفته است و به همین دلیل حكم آن‌ها قطعی نشده است.

لازم بذكر است پیش از این یكی از رسانه‌های داخلی عنوان كرده بود كه بنابر حكمی كه امروز از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی صلواتی صادر شد، درخشان كه در مهرماه 87 بازداشت شده است، به جرم همكاری با دولت‌های متخاصم، تبلیغ علیه نظام اسلامی، تبلیغ به نفع گروهك‌های ضد انقلاب، توهین به مقدسات و راه اندازی و مدیریت سایت‌های مبتذل و مستهجن، به 19.5 سال حبس تعزیری، پنج سال محرومیت از عضویت در احزاب و فعالیت در رسانه‌ها و بازگرداندن وجوه اخذ شده به مبلغ 30هزار و 750 یورو، دوهزار و 900 دلار و 200 پوند انگلیس محكوم شده است.

همچنین یكی دیگر از رسانه‌ها مدعی شده بود عیسی سحرخیز به اتهام توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام به 3 سال حبس تعزیری، پنج سال محرومیت از فعالیت‌های سیاسی و مطبوعاتی و یك سال ممنوع الخروجی محكوم شده است.
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X