حجت الاسلام والمسلمين ناطق نوری ضمن اشاره به عدم حضور خود در جلسات جامعه روحانيت مبارز گفت:....

 


 
  حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری ضمن اشاره به عدم حضور خود در جلسات جامعه روحانیت مبارز گفت: به دلیل رعایت نشدن قواعد و ضوابط تشكیلاتی در جامعه روحانیت مبارز و افشای مواضع و رأی‌های مخفی در این تشكل به نشانه اعتراض در جلسات آن شركت نمی‌كنم.
وی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه چرا از صحنه سیاسی كشور فاصله گرفته است،افزود: از صحنه سیاسی جدا نشده‌ام سیاست ما عین دیانت و دیانت ما عین سیاست ماست و این روشی كه اتخاذ كرده‌ام نیز یك روش سیاسی و اعتقادی است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دشمن شناسی را رمز نجات خواص دانست و گفت: مرزبندی شفاف و روشن با دشمنان و هوشیاری در مقابل فریب دشمن و اطاعت از ولی فقیه باید ملاك عمل خواص و نیروهای انقلابی باشد.
حجت الاسلام ناطق نوری با بیان اینكه در دوران فتنه شیوه‌ای اتخاذ كردم تا مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرد، افزود: با دشمن شناسی به موقع در آن دوران زمینه سوء استفاده دشمنان را از بین بردم.
عضو تشخیص مصلحت نظام رویكرد جذب حداكثری و دفع حداقلی را وظیفه اصلی جریان‌های سیاسی در شرایط كنونی دانست و خاطرنشان كرد: نگاه جذب حداكثری و دفع حداقلی و پررنگ كردن مشتركات و پرهیز از اعمال سلیقه‌ها موجب وحدت و پیوند عمیق‌تر و همگرایی بیشتر میان جریانات سیاسی و نیروهای انقلابی و در نتیجه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.
آقای ناطق نوری با بیان اینكه ریاست شورای هماهنگی بین نیروهای انقلابی را نپذیرفتم گفت: ریش سفیدی و پا در میانی در شرایط فعلی كار ساز نیست.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ

www.seemorgh.com/news

منبع:shafaf.ir

 

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X