در روزهای پيش از انتخابات دهم هم چهره‌های اصولگرايی و حتی نماينده‌های ولی فقيه و ائمه جمعه در شهرهای مختلف به حمايت از احمدی‌نژاد پرداختند...
 
 
 
 رییس فراكسیون روحانیون مجلس هشتم بر این باور است كه احمدی‌نژاد با حمایت اصولگرایان توانست خود را در راس دولت ببیند و اینكه عده‌ای از دولتی‌ها او را منتخب اصولگرایی نمی‌دانند، نمی‌تواند در دایره انصاف جایی داشته باشد.

حجت‌الاسلام محمد‌تقی رهبر نماینده اصفهان، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با اینكه عده‌ای احمدی‌نژاد را منتخب اصولگرایان نمی‌دانند، اظهار داشت: احمدی‌نژاد در سال 84 رسما به عنوان كاندیدای اصولگرایان وارد كارزار انتخابات نهمین دوره ریاست‌جمهوری شد.

وی خاطرنشان كرد: در روزهای پیش از انتخابات دهم هم چهره‌های اصولگرا و حتی نماینده‌های ولی فقیه و ائمه جمعه در شهرهای مختلف به حمایت از احمدی‌نژاد پرداختند. مردم با توجه به این حمایت‌ها و شعارهای او كه همه ریشه در اصولگرایی داشت، بار دیگر به او رای دادند تا بتواند با عمل به بایدها و نبایدهای اصولگرایی، انتظارات اصولگرایان را برآورده كند.

به گفته وی، استكباری ستیزی، مبارزه با فقر و توجه ویژه نشان دادن به عدالت، ریشه در اصولگرایی دارد و به همین دلیل است كه نمی‌توان ادعا كرد كه رییس جمهور منتخب اصولگرایان نیست.

این نماینده مجلس در ادامه سخنانش به اختلافات به وجود‌ آمده در بین اصولگرایان و دولت اشاره كرد و ادامه داد: اینكه دولت اصولگرا و چهره‌هایی كه منتسب به اصولگرایی هستند تا به این حد اختلاف نظر داشته باشند، می‌تواند شرایط نامطلوبی را برای دولت و در نتیجه كشور رقم بزند.

محمدتقی رهبر اظهارداشت: آنهایی كه نمی‌توانند پیشرفت جمهوری اسلامی را بربتابند، در كمین نشسته و منتظر هستند كه ایران با بحث‌های اینچنینی، وارد اختلافات داخلی شده و نتواند به اهدافش برسد. به همین دلیل بر همه واجب است كه با همدلی بیشتر فقط به این فكر باشند كه برنامه‌ها به خوبی اجرایی شود تا بتوانیم ایران را به عنوان الگویی مناسب در دنیا مطرح كنیم.
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:ilna.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X