ثروت خانواده رئیس جمهور تونس که بیش از 2 دهه از است قدرت را در این کشور در دست دارد، موجب خشم شدید مردم فقیر تونس شده است.

به گزارش برنا به نقل از نیویورک تایمز، در حالی که در جریان نا آرمی های یک ماهه اخیر تونس در روز پنج شنبه گذشته به خانه یکی از وابستگان "زین العابدین بن علی" رئیس جمهور این کشور حمله شده بود، خبرها حاکی از فرار خانواده مقام های ارشد تونسی است.

در حالی که اغتشاش در تونس به علت بیکاری و افزایش قیمت ها هر روز شدت بیشتری به خود می گیرد و تاکنون چندین نفر از مردم این کشور اعتراض خود را با خودسوزی به نمایش گذاشته اند، ثروت خانواده رئیس جمهور این کشور موجب خشم شدید مردم تونس شده است.


گزارش نیویورک تایمز حاکی است تظاهرکنندگان خشمگین تونسی تاکنون چندین بار به قصرها و اموال وابستگان رئیس جمهور حمله کرده اند و ضمن آزاد کردن چند اسب از اصطبل خودروهای مخصوص عبور و مرور در محوطه منزل را به آتش کشیده  اند.

در این شرایط خبرها از فرار اعضای خانواده رئیس جمهور این کشور از جمله داماد زین العابدین بن علی حکایت دارد، اما دولت تونس این خبر را تکذیب کرده است.

"صخر الماطری" داماد رئیس جمهور تونس رئیس روزنامه دارالصباح در این کشور بود که کارکنان آن در جریان اعتراض های اخیر دست به اعتصاب زده اند.

در پایان گفتنی است "لیلا" همسر "بن علی" رئیس جمهور تونس هفته پیش به شهر مونترال کانادا گریخته بود. 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:asriran.com
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
وقت سرمایه‌گذاری در بورس رسیده است؟ وقت سرمایه‌گذاری در بورس رسیده است؟

بسیاری از افرادی که با سرمایه‌گذاری در بازار سهام آشنایی ندارند، در روزهایی که خبر از رونق بازار می‌شنوند، به این پرسش می‌رسند که آیا زمان سرمایه‌گذاری در بورس فرا رسیده است و آیا می‌توان در کوتاه‌مدت و بدون تجربه در معاملات سود خوبی را به دست آورد؟

 
X