سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

رئيس مجمع نمايندگان روحانی مجلس از نمايش تئاتر «هدا گابلر» انتقاد كرد و گفت: نمايندگان مشغول جمع‌آوری امضا برای قرائت يك تذكر خطاب به وزير ارشاد در رابطه با اين تئاتر هستند...


 
 

به گزار فارس حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان و رئیس مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز یكشنبه با حضور در جمع خبرنگاران طی سخنانی ضمن اعتراض به نمایش تئاتر هدا گابلر گفت: نمایندگان در حال جمع‌آوری امضاء برای تذكر به وزیر ارشاد هستند، ما ابتدا تذكر می‌دهیم كه این تذكر در جلسه بعدی خطاب به وزیر قرائت خواهد شد.

وی افزود: اگر پاسخ مناسب و قانع‌كننده از سوی وزیر ارشاد دریافت نكنیم به مرحله سؤال و استیضاح وزیر می‌رسیم.

رئیس مجمع نمایندگان روحانی مجلس تصریح كرد: گرفتاری مردم نان و آب است نه عیاشی و بوالهوسی، مردم تفریح سالم نیاز دارند لذا می‌توان تفریحاتی همچون تئاتر و كوهنوردی را سالم‌سازی كرد.

رهبر اضافه كرد: با وضع موجود ما به سمت برخورد جدی با مسئولان فرهنگی كشور می‌رویم. "آیا بر نمایش تئاتر هدا گابلر نظارتی وجود داشت و اگر نظارت وجود داشته چرا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. "

وی خاطرنشان كرد: در نمایشگاه‌هایی كه در مصلی تهران برگزار می‌شود معمولا افرادی با ظاهری بی‌بند و بار در حالیكه بالای سرشان آیات قرآن است وارد نمایشگاه می‌شوند؛ در مسائل فتنه سال گذشته در حالیكه ذهن‌ها متوجه مسئله فتنه شده بود جلوی گشت نیروی انتظامی گرفته شد و در حال حاضر هم وزرای ارشاد در كشور هیچ كدام پاسخگو نیستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در ادامه اظهار داشت: ما به عنوان نمایندگانی كه نان اسلام را خورده‌ایم مسئول دفاع از اسلام هستیم.
رهبر در پایان اظهار داشت: البته از طرفی اجرای قانون هدفمند كردن یارانه، ایجاد اشتغال و اقدامات مثبت دیگر انجام می‌شود و از طرف دیگر اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور را داریم كه هر روز دسته‌گلی به آب می‌دهد و مثل بت هم پرستیده می‌شود. 

 

 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قوز کردن برای شما فایده دارد!قوز کردن برای شما فایده دارد!

حتما شما هم از کودکی تا حالا، بارها به دلیل قوز کردن مورد انتقاد قرار گرفته‌اید اما ممکن است قوز کردن گاهی برایتان مفید باشد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X