سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

نمايندگان زن حزب دموکرات ايتاليا با تجمع مقابل ساختمان‌ کاخ رياست جمهوری اين کشور، برکناری سيلويو برلوسکنی را خواستار شده‌‌اند....
 
  به گزارش گروه بین الملل دی نا و به نقل از ریپابلیکا، ده‌ها تن از زنان عضو حزب دموکرات ایتالیا که از احزاب اصلی مخالف دولت برلوسکنی به شمار می‌آید، برای دومین بار در چهار روز اخیر، مقابل کاخ ریاست جمهوری ایتالیا تجمع و بر خواست خود مبنی بر کناره‌گیری نخست وزیر، تاکید کردند.

این اعتراضات در ارتباط با افشای اخبار و مدارک جدید از رسوایی‌های اخلاقی برلوسکونی، روابط نامشروع وی با زنان و دختران جوان در روزهای اخیر به ویژه در میان احزاب سیاسی مخالف دولت وی شدت یافته است.

زنان شرکت‌کننده در این تظاهرات با سر دادن شعار، اعلام کردند بیش از این رفتارهای ناشایست نخست وزیر این کشور علیه زنان و دختران را تحمل نخواهد کرد.

پس از انتشار گزارش‌های مختلف مبنی بر روابط نخست وزیر هفتاد و چهار ساله ایتالیا با دختری نوجوان به نام کریمه المحروق معروف به روبی، روند قضایی برای بررسی این موضوع آغاز شد.

گفتنی است، اکنون مدارک بیشتری درباره رسوایی‌های اخلاقی برلوسکونی با شمار بسیاری از زنان و دختران جوان به‌دست آمده است.
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:dayna.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شدقیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شد

همزمان با کاهش قیمت ها در بازار آزاد و البته کاهش چند مرحله ای قیمت ها در صرافی های بانکی، هم اکنون قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شده است

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X