سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

عمرو موسی به ما قول مساعد داده که برای برگزاری هر چه بهتر این اجلاس کمک کند....


 
 

محمد مجید الشیخ، سفیر عراق در ایران در گفتگوی اختصاصی با خبر درباره نشست اتحادیه عرب در بغداد گفت: «ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا این اجلاس به خوبی در بغداد برگزار شود. از همه کشورهای عربی نیز می‌خواهیم در سطح عالی در آن شرکت کنند. عمرو موسی دبیر کل اتحادیه عرب نیز به ما قول مساعد داده که برای برگزاری هر چه بهتر این اجلاس کمک کند. بسیاری از رهبران و امرای عربی قول مساعد داده‌اند که در آن شرکت کنند. مثلاً صباح الاحمد جابر الصباح، امیر کویت گفته است که قطعاً در اجلاس بغداد شرکت خواهد کرد.»

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است رهبران کشورهای عربی در این اجلاس شرکت نکنند، گفت: «امیدواریم که همه حضور داشته باشند و همه بیایند. تا به حال کسی اعلام نکرده که نمی‌آید.»

سفیر عراق در پاسخ به این پرسش که عده‌ای می‌گویند ممکن است در صورت نیامدن عربستان در این اجلاس بسیاری از کشورهای عربی دیگر نیز از حضور در نشست اتحادیه عرب در بغداد امتناع کنند، نیز گفت: «نه این گونه نیست. رهبران کشورهای عربی شرکت خواهند کرد و انشاء الله امیدواریم پادشاه عربستان نیز در این اجلاس شرکت کند.»

 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:khabaronline.ir
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهیداتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X