سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

منابع آگاه نزديك به جنبش "جوانان ۶ اكتبر " اعلام كردند كه حسنی مبارك، خانواده و نزديكانش و برخی از مقامات مصری از پادشاه عربستان خواسته‌اند تا به شهر جده اين كشور سفر كنند...
 
 
 
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری سوری "اس. ان. اس "، منابع مطلع و نزدیك به جنبش "جوانان ۶ اكتبر " اعلام كردند كه حسنی مبارك، رئیس جمهور مصر و خانواده و نزدیكانش و برخی از مقامات مصری از ملك عبد الله خواسته‌اند، به آنها اجازه سفر به این كشور بدهد.

این منابع افزودند: بسیاری از نیروهای امنیتی مصر هم اكنون در كنار مردم قرار دارند و اوامر و دستورات فرمانده‌هان خود را رد می‌كنند.

این درحالی است كه این منابع می‌گویند: مبارك از "احمد فتحی سرور " رئیس پارلمان ملت مصر خواسته در صورت ترك كشور، وی اداره امور را بدست گیرد.

پیش از این خبرهایی مبنی بر فرار جمال مبارك، پسر حسنی مبارك از ترس تظاهرات اعتراض آمیزی كه سراسر كشور مصر را فراگرفته و خواهان تغییر و اصلاحات است، به لندن منتشر شده بود.

هم اكنون و در روز "جمعه خشم " سراسر مصر را راهپیمایی‌ها اعتراض آمیز فراگرفته و تمام مصری‌ها خواهان سرنگونی رژیم مبارك هستند.
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهیداتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X