سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

پس از ملک عبدالله از عربستان سعودی اکنون نوبت به محمود عباس رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین رسیده است که با چند روز تاخیر در تماس تلفنی با مبارک به وی دلداری دهد....
 
 محمود عباس در تماس تلفنی با حسنی مبارک، حمایت تشکیلات خودگردان فلسطین از وی را اعلام کرد.

 رهبران عرب یک به یک در تماس های تلفنی خود با حسنی مبارک رئیس جمهوری مصر حمایت خود را از او که مردمانش دیگر حامی وی نیستند، اعلام می کنند.

در فضایی که صدای تغییرخواهی مصری ها حتی گوش ساکنان کاخ سفید را هم به درد اورده است، رهبران عرب که مصر را بیخ گوش خود دارند یک دست خود را بر روی یک گوش گذاشته اند و با دست و گوش دیگر به حسنی مبارک اطمینان خاطر می دهند که روزهایش هنوز به پایان نرسیده است.

پس از ملک عبدالله از عربستان سعودی اکنون نوبت به محمود عباس رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین رسیده است که با چند روز تاخیر در تماس تلفنی با مبارک به وی دلداری دهد.

 مبارک سی سال است که با برقراری رابطه با اسرائیل به نوعی به واشنگتن و تل آویو خوش خدمتی کرده و به فلسطینی ها خیانت. با این همه مردی که خود این روزها متهم به وطن فروشی به رژیم صهیونیستی است با مبارک تماس می گیرد تا برای بقای وی در قدرت دعایی کرده باشد.

 به گزارش خبرگزاری فرانسه، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ابراز امیدواری کرد، ثبات و ارامش در مصر برقرار شود. محمود عباس  در دیدار با فرماندهان سرویسهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین در شهر رام الله با اشاره به نقش مهم مصر در مسئله فلسطین و مسائل دیگر عربی ابزار امیدواری کرد ثبات و ارامش به زودی در این کشور برقرار شود.

 محمود عباس در این دیدار که با حضور سعید ابو علی وزیر امور داخلی تشکیلات خودگردان فلسطین برگزار شد، آخرین وضعیت فلسطین و منطقه خاورمیانه و حوادث و رویدادهای منطقه را به اطلاع آنان رساند. عباس از نقش ماموران سرویس های امنیتی فلسطین در برقراری نظم در اراضی فلسطین قدردانی کرد.

 محمود عباس همچنین درگفتگوی تلفنی با حسنی مبارک رئیس جمهور مصر تاکید کرد تشکیلات خودگردان همواره در کنار مصر است و از هیچ تلاشی برای بازگشت آرامش و امنیت در این کشور دریغ نخواهد کرد. 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:khabaronline.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
صادق زیبا کلام : دولت دوازدهم، گلگیر است!!صادق زیبا کلام : دولت دوازدهم، گلگیر است!!

صادق زیباکلام، استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره مشکلات دولت دوازدهم در آستانه دومین سالگرد آغاز آن می‌گوید: من از ابتدای دولت دوازدهم نام آن را «گلگیر» گذاشتم

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X