وی پس از اين تماس‌ها بسيار عصبانی شده بود و پس از اندكی بدون اين‌كه دليل آن مشخص شود، به يكی از بيمارستانها منتقل شد...فارس: یك پایگاه خبری یمنی از افتادن "علی عبدالله صالح " از چند پله در كاخ ریاست‌جمهوری و راهی شدن او به بیمارستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری "صدی عدن "، برخی منابع آگاه در یكی از بیمارستانهای گارد ریاست‌ جمهوری اعلام كردند كه "علی عبدالله صالح " رئیس‌جمهور یمن بعد از ظهر دیروز بر اثر یك عارضه نامشخص به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس این گزارش، علی عبدالله صالح پس از سخنرانی كوتاهی برای سربازان خود بلافاصله با "محمد صدام " مترجم ویژه خود به كاخ ریاست‌جمهوری بازگشت و تماسهایی را با برخی طرف‌های بین‌المللی برقرار كرد.

وی پس از این تماس‌ها بسیار عصبانی شده بود و پس از اندكی بدون این‌كه دلیل آن مشخص شود، به یكی از بیمارستانها منتقل شد.

این اقدام بطور كاملا محرمانه صورت گرفت اما برخی از سربازان و یكی از پزشكان اهل جنوب یمن كه در این بیمارستان كار می‌كرد، این خبر را فاش كردند و برخی می‌گویند كه دلیل این انتقال به بیمارستان افتادن رئیس‌جمهور یمن از چند پله در كاخ ریاست‌جمهوری بوده است.

علی عبدالله صالح 32 سال است كه در یمن قدرت را با حمایت عربستان سعودی و آمریكا در دست دارد و در پی تشدید موج انقلاب‌های مردمی علیه رژیمهای دیكتاتوری در منطقه او به شدت نگران اعتراضهای مردم خود و دچار شدن به سرنوشت "بن‌علی " و "مبارك " است.
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tabnak.ir
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
سردار قربانی: ناو‌های آمریکا را غرق می‌کنیم سردار قربانی: ناو‌های آمریکا را غرق می‌کنیم

مشاور عالی فرمانده کل سپاه و فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس می‌گوید دشمن در صورت انجام کوچک‌ترین حماقتی در آب‌های خلیج فارس، می‌فهمد با او چه خواهیم کرد

 
X