سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

باراک اوباما شب گذشته در گفتگو با فاکس نیوز تاکید کرد که خواهان انتقال سازمان یافته و ملموس قدرت در مصر است به طوری که این امر منجر به تشکیل دولتی مردمی شود...
 
 
 
رئیس جمهور آمریکا شب گذشته اظهار داشت که گروه اخوان المسلمین یک تهدید نیست بلکه یک گروه سیاسی محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، باراک اوباما شب گذشته در گفتگو با فاکس نیوز تاکید کرد که خواهان انتقال سازمان یافته و ملموس قدرت در مصر است به طوری که این امر منجر به تشکیل دولتی مردمی شود.

وی افزود: مصری ها خواهان آزادی و انتخابات آزاد و عادلانه هستند و می خواهند دولتی تشکیل دهند که نمایندگان ملت در آن حضور داشته باشند.

اوباما درباره آینده حسنی مبارک رئیس جمهور دیکتاتور مصر گفت: مبارک خود می داند چه آینده ای در انتظار اوست. چیزی که ما می دانیم این است که مصر نمی خواهد به عقب بازگردد.

رئیس جمهور آمریکا درباره گروه اخوان المسلمین مصر اظهار داشت: اخوان المسلمین یکی از گروه های مصری است و من معتقد نیستم که این گروه یک تهدید به شمار می رود. اخوان المسلمین از حمایت اکثریت برخوردار نیست اما آنها یک گروه سازمان یافته و خوبی هستند. اخوان المسلمین مخالف آمریکایی ها هستند و این موضوع بدیهی است.

 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: هر گاه شخصی مرتکب جرم اسیدپاشی شود و مجازات آن قصاص نباشد و این حکم به هر علنی مانند فرار مرتکب یا مصالحه اولیای دم، اجرا نشود، مرتکب علاوه بر پرداخت دیه یا ارش به حبس پنج تا بیش از 25 سال محکوم می شود

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X