انتشار خبری درباره پاک کردن شعار «مرگ بر آمریکا» از روی دیوارهای سفارت پیشین آمریکا، سوژه یک جدل رسانه‌ای شد.

دعوا بخاطر خبر پاک‌کردن شعار مرگ بر آمریکا

سازمان بسیج دانشجویی در واکنش به خبر منتشره در سایت فردا مبنی بر پاک کردن شعار «مرگ بر آمریکا» از روی دیوارهای لانه جاسوسی سابق اطلاعیه‌ای عجیب و قابل تأمل صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: صبح امروز خبری مبنی بر پاک کردن شعار مرگ بر آمریکا از روی دیوارهای لانه جاسوسی در رسانه‌ها منتشر شده است؛ به نظر می‌رسد کسانی برای عادی‌سازی رابطه با آمریکا شروع به فرافکنی کرده و در این مسیر حتی از تخریب چهره تشکل‌های ارزشی که رسالت آنها مبارزه با مستکبرین است دریغ نمی‌کنند. بسیج دانشجویی جهت استحضار ملت شریف ایران اعلام می‌کند شعار «مرگ بر آمریکا» برای همیشه زینت‌بخش دیوارهای این مکان خواهد ماند.

در بخش پایانی این اطلاعیه خطاب به رسانه‌های خبری آمده است: از رسانه‌های گرامی و ارزشی کشور که به دلیل دغدغه‌مندی نسبت به انتشار این خبر مبادرت ورزیده‌اند می‌خواهیم پیش از رسانه‌ای کردن این‌چنین اخباری صحت و سقم موضوع را از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی جویا شوند.

توضیحات فردا:

به نظر می‌رسد مسئولان این سازمان هنوز از ساختمان خود بیرون نیامده‌اند و خبر ندارند که شعارهایمرگ بر آمریکا 2015 روی دیوار حاشیه خیابان شهید مفتح دیگر وجود ندارند! معلوم نیست آیا مسئولان روابط عمومی این سازمان هنوز قواعد تعامل با رسانه‌ها را نمی‌دانند یا خود را به ندانستن می‌زنند که منکر عکس منتشره‌ای می‌شوند که هزاران رهگذر امروز شاهد آن بوده‌اند و از سوی دیگر درخواست چک کردن عکس را دارند که پدیده منحصر به فردی است!

اما نکته جالب‌تر این است که در سایت رسمی سازمان بسیج دانشجویی آدرس و تلفن‌هایی به شرح زیر برای ارتباط و چک کردن خبر وجود دارد:

آدرس: تهران خیابان شهید

تلفن: 0211111111

فکس: 0211111111

دعوا بخاطر خبر پاک‌کردن شعار مرگ بر آمریکا

دعوا بخاطر خبر پاک‌کردن شعار مرگ بر آمریکا

دعوا بخاطر خبر پاک‌کردن شعار مرگ بر آمریکا

عکس پاک‌کردن شعار مرگ بر آمریکا

منبع: ایسنا

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X