رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در نشست کمیته هماهنگی ترافیکی مراسم ۲۲ بهمن تمهیدات ترافیکی درنظر گرفته شده را تشریح کرد.
 
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در تشریح تمهیدات ترافیکی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: از ساعت 23 روز شنبه 21 بهمن‌ماه دو مسیر داخلی و خارجی میدان آزادی به منظور برپایی مراسم 22 بهمن مسدود و تردد در این میدان کاملاً ممنوع است.
 
سردار رحیمی افزود: این مرحله اول محدودیت توقف و تردد مراسم راهپیمایی 22 بهمن است که از میدان آزادی شروع می‌شود و در مرحله بعدی محدودیت‌ها در مسیرهای تعیین شده راهپیمایی از ساعت 6 صبح 22 بهمن به تناسب حجم ورود مردم به مسیرها اعمال می‌شود.
 
وی همچنین افزود: در مسیر جناح هم شهرداری به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند تا در روز 22 بهمن این مسیر برای راهپیمایان آماده شود و تدابیر انتظامی و ترافیکی لازم در این مسیر به خوبی اجرا شود.
 
سردار رحیمی در ادامه گفت: نمایندگان تمام سازمان‌هایی که در اجرای مراسم راهپیمایی مراسم 22 بهمن نقش دارند از ساعت 6 صبح در مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ حضور پیدا خواهند کرد که تمام مسیرها رویت و هماهنگی‌های لازم برای دست‌اندرکاران اجرایی مراسم صورت می‌گیرد.
 
وی تصریح کرد: تمهیدات ترافیکی امسال برای شهروندان به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که بتوانند تا نزدیک ترین محل به مسیرهای اصلی راهپیمایی با خودروهای شخصی یا وسایل حمل و نقل عمومی برسند و این در حالی است که فضای پارک و نگهبانی از وسایل نقلیه آنها تا پایان مراسم در نظر گرفته شده است.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: shafaf.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
عناوین مهمترین خبرهای جهان از شب گذشته تا کنون (1391/11/15)
قیمت خودرو ترمز برید
رد طرح ممنوعیت اشتغال بیش‌از یک شغل
زندان‌ها و دادسراها زیرمجموعه دولت می‌شوند
هاشمی همگرایی گروه‌ها را زنده می‌کند
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X