مدیرمسئول روزنامه مغرب تصریح کرد: روزنامه مغرب در دور جدید خود با عنوان ارزان‌ترین روزنامه بخش خصوصی با قیمت 300تومان منتشر می‌شود.


مدیر مسئول روزنامه مغرب گفت: اولین شماره دور جدید روزنامه مغرب اول اسفندماه روی پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی قرار خواهد گرفت.
 
محمد امامی ناصری در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: اولین شماره دور جدید روزنامه مغرب از اول اسفندماه سال جاری منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه مغرب در دور جدید خود پرتیراژترین روزنامه غیر اقتصادی بخش خصوصی خواهد بود گفت: تلاشمان این است که در دور جدید با 50 هزار تیراژ از روز اول آغاز به کار کنیم و سعی داریم در ادامه به تیراژ روزنامه اضافه کنیم.

مدیرمسئول روزنامه مغرب تصریح کرد: روزنامه مغرب در دور جدید خود با عنوان ارزان‌ترین روزنامه بخش خصوصی با قیمت 300تومان منتشر می‌شود.

به گفته امامی‌ناصری در دور جدید انتشار شکل روزنامه به صورت کامل تغییر کرده است و همچنین محتوای روزنامه نیز با سایر روزنامه‌هایی که در حال انتشار است متفاوت خواهد بود.

وی افزود: در روزنامه به هیچ وجه حوزه خبری نخواهیم داشت و همه مطالب منتشر شده 100 درصد تولیدی و تحلیلی خواهد بود. نوع چاپ و شکل روزنامه نسبت به سایر روزنامه‌ها متفاوت خواهد بود و روزنامه جدید مغرب فاقد هرگونه عکس و تصویر خواهد بود و فقط یک طرح و کاریکاتور در یک صفحه منتشر می‌شود.

امامی‌ناصری افزود: در روزنامه جدید صفحه اقتصادی خواهیم داشت اما فقط در حوزه اقتصادی، اقتصاد کلان را کار خواهیم کرد زیرا می‌خواهیم در حوزه اقتصادی تحلیلی کار کنیم. ما در هر شماره 2 گفت‌وگوی تفکیکی خواهیم داشت.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: asriran.com


مطالب داغ سایر بخشها:
سوال مقام پاکستانی درباره حوادث اخیر ایران
آمریکا به آزمایش هسته ای کره شمالی واکنش نشان داد
چرا دادگاه اروپا نام بانک‌های ایرانی را از فهرست تحریم‌ها خارج می‌کند؟
همدست محمود خاوری کجاست؟!
ارزان ترین‌ های بازار مسکن در تهران + جدول قيمت‌ها
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X