ساجدی‌نیا گفت: در خصوص بحث ترافیک پنجشنبه آخر سال هماهنگی‌هایی برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی با سازمان بهشت‌زهرا و راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ صورت گرفته است که مردم تردد خوبی را در این منطقه داشته باشند.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فروشندگان مواد محترقه تا نوروز امسال، دستگیری و تحویل۱۵۰۰ نفر از اراذل و اوباش بنام تهران و ادامه طرح زوج و فرد تا آخر اسفند خبر داد

سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در نشست خبری صبح امروز گفت: در ایام پایان سال واحدهای صنفی که مجوزهای لازم را داشته باشند و فقط تخلف صنفی دارند و منع قضایی برای فعالیت آنها صادر نشده باشد اجازه دارند که در ایام نوروز به فعالیت خود ادامه دهند و این تسهیلات را پلیس اماکن تهران بزرگ برای ادامه کسب و کار واحدهای صنفی در نظر گرفته است.

ساجدی‌نیا گفت: با مراکز پلیس + 10 هماهنگ شده که افسران گذرنامه تا ساعات بیشتری در این مراکز حضور داشته باشند تا صدور گذرنامه برای افرادی که می‌خواهند در ایام عید به مسافرت خارج از کشور بروند سریعتر انجام بگیرد و همچنین اتباع خارجی که برای تجدید زمان روادید مراجعه می‌کنند پلیس اتباع خارجی هم زمان بیشتری را برای رسیدگی به این درخواست‌ها اختصاص می‌دهند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در اجرای طرح‌های مربوط به نوروز افزود: در خصوص مسائل ترافیکی از 15 تا 30 اسفند ترافیک سنگینی را در شهر تهران داریم و ما تلاشمان بر این است که ممنوعیت ایجاد نکنیم و بیشتر برای تردد مردم تسهیلات ایجاد کنیم.

وی اضافه کرد: با آماده‌باشی که به همکاران خود در این زمینه داده‌ایم ساعات حضور مأموران در سطح شهر تهران برای تسهیل رفت و آمد مردم بیشتر شده است و از مردم تقاضا داریم در هنگام تردد با ماموران انتظامی خصوصاً مأموران راهنمایی و رانندگی همکاری بیشتری داشته باشیم.

ساجدی‌نیا گفت: در خصوص بحث ترافیک پنجشنبه آخر سال هماهنگی‌هایی برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی با سازمان بهشت‌زهرا و راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ صورت گرفته است که مردم تردد خوبی را در این منطقه داشته باشند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص مواد محترقه و مراسم چهارشنبه سوری آخر سال گفت: در خصوص مواد محترقه اقدامات خوبی صورت گرفته است و با تلاش همکاران ما در مرزبانی ورود این مواد به تهران خیلی کمتر شده است. مردم هم استقبال کمتری از خرید مواد محترقه در امسال داشته‌اند.

وی گفت: با هماهنگی‌هایی که با سازمان شهرداری و صدا و سیما در خصوص اطلاع‌رسانی مخاطرات مواد محترقه انجام گرفته امیدواریم که امسال سال کم‌خطری در این زمینه داشته باشیم. پلیس هم با افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مخصوصاً فروشنده‌های مواد محترقه دست‌ساز برخورد جدی خواهد کرد و این افراد حتماً به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

ساجدی‌نیا در خصوص اراذل و اوباش گفت: امسال ما در حدود بیش از هزار و 500 اراذل و اوباش بنام را در سطح یک و دو تهران دستگیر کردیم و با پیگیری‌های لازم افرادی که مورد‌های خاصی داشتند. اکثر اراذل و اوباش دستگیر شده بودند در اختیار قوه قضاییه و در زندان هستند. این افراد و سارقان شناسایی شدند و البته این طرح‌های امسال ادامه‌دار خواهد بود و تا پایان سال مرحله دوازدهم برخورد با اراذل و اوباش در سطح تهران اجرا خواهد شد.

سردار ساجدی‌نیا در خصوص طرح زوج و فرد گفت: تا روز پایان اسفند طرح زوج و فرد در تهران اجرا می‌شود و در ایام نوروز روزهایی که تعطیل رسمی است طرح زوج و فرد را نداریم و اجرای طرح زوج و فرد در روزهای دیگر بستگی به حجم ترافیک شهر تهران دارد.

سردار ساجدی‌نیا افزود: میانگین حضور مأموران ما با تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، حدود 7 دقیقه است که این زمان در ساعات پیک وقوع جرم در پایتخت متغیر است و با برنامه‌ریزی‌های خوبی که صورت گرفته کلانتری‌هایی نیز در خدمات‌رسانی به مردم در امسال ساماندهی شده اند.

فرمانده پلیس تهران بزرگ گفت: عملکرد پلیس تهران بزرگ امسال عملکرد خوبی ارزیابی شده است. توان پلیس الان به صورتی است که می‌تواند پوشش امنیتی خوبی در کل سطح تهران به خصوص در ایام نوروز داشته باشد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: asriran.com


مطالب داغ سایر بخشها:
توافق جدید گازی ایران و ترکیه
قطع کمک‌های مالی قطر به مخالفان اسد
آغاز ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ویژه
تائید حکم اعدام عامل جنایت خیابان مدنی
تفاوت روزهای پایانی دولت احمدی نژاد با خاتمی و هاشمی
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X