از بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی به كشور از سمت غرب در برخی مناطق شمال غرب، غرب و بتدریج جنوب غرب كشور افزایش ابر،وزش باد، بارش های پراكنده رخ می دهد همچنین در این روز در جنوب غرب كشور نیز وزش باد و گرد و خاك دور از انتظار نیست.

باشگاه خبرنگاران:از فردا یك سامانه بارشی جدید از سمت غرب و شمال غرب به كشور وارد می شود.

امروز "شنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۱" ، براساس تحلیل نقشه های پیش یابی "هواشناسی" در اكثر مناطق كشور تا فردا جو آرام بوده و روند افزایش دما به چشم می خورد كه افزایش دما در سواحل شمالی كشور و استان "اردبیل" محسوس بوده و فردا در برخی نقاط استان "گیلان" و "اردبیل" با وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.

لازم به ذكر است، از بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی به كشور از سمت غرب در برخی مناطق شمال غرب، غرب و بتدریج جنوب غرب كشور افزایش ابر،وزش باد، بارش های پراكنده رخ می دهد همچنین در این روز در جنوب غرب كشور نیز وزش باد و گرد و خاك دور از انتظار نیست.

براساس این گزارش، روز دوشنبه در غرب و جنوب غرب كشور از ناپایداری ها كاسته می شود و گستره بارش ها به سواحل شمالی، دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق كشور نیز می رسد همچنین این سامانه بارشی روز سه شنبه درشمال شرق كشور فعال خواهد بود.

گفتنی است ،وضعیت آب و هوای استان های "تهران" و "البرز" امروز، صاف ،در برخی مناطق غبار صبح گاهی و در آخر وقت نیمه ابری پیش بینی می شود.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:yjc.ir

مطالب داغ سایر بخشها:
روستای قحطی زده در سرمای تهران/ تصاویر
شورای رقابت در خصوص خودرو چه تصمیمی گرفت؟ + متن مصوبه این شورا
نرخ تورم واقعی بیش از 40 درصد
خبرهای جدید نیکزاد از مسکن ویژه و مهر
راه‌اندازی مراكز همسریابی قانونمند شد


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X