معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تا روز دوشنبه پنجم فروردین ماه اعلام کرد.


سرهنگ صمد اسفندیاری با اعلام آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: در حال حاضر در استان البرز، محور کرج - چالوس از میدان امیرکبیر تا سد کرج ترافیک سنگین و از سد کرج تا شهرستانک ترافیک نیمه سنگین است.

به گفته وی، در استان مازندران محور هراز، پلور تا گزنک و محور چالوس - کرج محدوده پل زنگوله نیز ترافیک نیمه سنگین است.

اسفندیاری همچنین گفت: در اکثر محورهای استان گلستان و مازندران و همچنین محور چمن بید در استان خراسان شمالی بارش باران و در محور توسکستان به شاهرود استان گلستان هم اکنون بارش برف حاکم است.

مهم‌ترین تصادفات 24 ساعت گذشته

وی به مهم‌ترین تصادفات 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: روز گذشته در استان اصفهان، کیلومتر 20 محور سمیرم به یاسوج در ساعت 12 و 25 دقیقه واژگونی وانت مزدا دو فوتی و سه مجروح بر جای گذاشت که علت این تصادف عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی بوده است.

معاون عملیات پلیس راه ناجا بیشترین علت تصادفات را به ترتیب عدم توجه به جلو (30 درصد)، تخطی از سرعت مطمئنه (21 درصد) و انحراف به چپ و عدم رعایت حق تقدم (هر کدام با 14 درصد) عنوان کرد و گفت: 37 درصد از مجموع تصادفات نیز به دلیل واژگونی بوده است.

وی همچنین درباره یک طرفه شدن جاده کرج – چالوس گفت: از آنجا که روز گذشته آخرین روز دور اول تعطیلات بود جاده کرج – چالوس از ساعت بعدازظهر 3 تا 12 شب یک طرفه شد، اما اکنون این جاده دو طرفه است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
انتقاد شدید الحن هاشمی از احمدی نژاد!
آقازاده قاتل از انگلیس بازگشت
خط قرمز اوباما و نتانیاهو بر سرِ ایران کجاست؟
قیمت خودرو در بازار امروز/ جدول
اعلام نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 92
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X