تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج چالوس ممنوع است.
 بر اساس گزارش مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنج‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه تا ساعت 22:30 روز جمعه، سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در محورهای کرج چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج چالوس ممنوع است.

در جاده کرج - چالوس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت 22:30 روز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت 18 تا ساعت 22:30 روز جمعه از مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

بر اساس این گزارش همچنین در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 21:30 روز پنج‌شنبه و از ساعت 07:00 تا ساعت 21:30 روز جمعه ممنوع است و تردد تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

در این اطلاعیه آمده در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 صبح تا ساعت 21:30 روز جمعه از تهران به طرف قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

بر اساس این اطلاعیه، تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنج‌شنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم اردیبشهت‌ماه ‌از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fararu.com


مطالب داغ سایر بخشها:
لغو روادید یکطرفه بیست روزه برای ورود جهانگردان مصری
دوحه به چه حقی می‌خواهد ما را بخرد؟
عراق سهم ایران شد
ماجرای تایید صلاحیت احمدی نژاد برای شهرداری
مشايي لياقت رياست دبيرخانه جنبش "غيرمتعهدها" را ندارد
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X