قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس: ثبت نام جدید مسکن مهر این شهر از هفته اول خردادماه شروع می شود.
قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه ثبت نام جدید مسکن مهر این شهر از هفته اول خردادماه شروع می شود، گفت: ثبت نام کنندگان دوره قبل مسکن مهر پردیس تاپایان اردیبهشت فرصت دارند تا آورده خود را تکمیل کنند، در غیراین صورت از لیست حذف می شوند.

پیمان پیرفرشی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه از هفته اول خردادماه ثبت نام جدید مسکن مهر پردیس آغاز می شود، گفت: ثبت نام کنندگان دوره قبل مسکن مهر پردیس تاپایان اردیبهشت فرصت دارند تا آورده خود را تکمیل کنند در غیراینصورت از لیست حذف می شوند.

وی افزود: کسری متقاضیان که با حذف این گروه بوجود می آید، با ثبت نام جدید متقاضیان مسکن مهر برطرف می شود که در هفته اول خردادماه چگونگی آن اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس در خصوص تعیین تکلیف واگذاری واحدهای سه خوابه پردیس، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد محدودی واحدهای سه خوابه در پردیس آماده فروش است که براساس اولویت بندی به متقاضیان تحویل داده می شود، بنابراین آن دسته از متقاضیان که تمایل برای خرید واحدهای سه خوابه دارند، باید منتظر باشند.

پیرفرشی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد زیادی واحدهای دوخوابه در پردیس آماده فروش است که پیامک آن برای متقاضیان ارسال شده است اما بخشی از آنها تمایل به خرید واحدهای سه خوابه دارند که این واحدها هنوز تکمیل نشده است.

قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس افزود: هر زمان که نوبت به این متقاضیان رسید با ارسال پیامک از طرف شرکت عمران شهرجدید می توانند به پردیس برای انتخاب واحدشان مراجعه کنند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.comمطالب داغ سایر بخشها:
اردوغان به پنتاگون می رود
حشرات، غذای آینده مردم جهان
دو تصویر از مرحوم آیت الله زنجانی با رهبری
جدول قیمت ارز. طلا. سکه 92/02/24
توافق ایران و عربستان برای ادامه رایزنی‌ها
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X