رییس راهور تهران: تردد خودروهای پلاک "ع" تا آخر شهریور در طرح ترافیک مجاز شد
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مهلت سه ماهه به خودروهای عمومی پلاک "ع" نمره تهران برای ورود به محدوده طرح ترافیک خبر داد و گفت: این خودروها در صورت عدم مراجعه به معاونت ترافیک شهرداری تهران برای ساماندهی از اول مهر ماه جریمه می‌شوند.

سردار حسین رحیمی  با اشاره به ماده 32 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی گفت: بر این اساس شهرداری‌ها موظفند کلیه فعالیت‌های مربوط به حمل و نقل کالا و بار و مسافر را در محدوده شهرها در قالب موسسات و شرکت‌های حمل و نقل تعاونی و خصوصی ساماندهی و بر آنها نظارت کنند.

وی با بیان این که متاسفانه تاکنون این ماده قانونی اجرایی نشده است افزود: در حال حاضر ورود خودروهای پلاک "ع" به محدوده طرح ترافیک تهران با توجه به عدم ساماندهی این شرکت‌ها امکانپذیر نیست.

رییس پلیس راهور تهران با تاکید بر اینکه خودروهای مسافربری و حمل بار پلاک "ع" نمره تهران یعنی از ایران 11 تا 77 هم‌اکنون اجازه ورود به محدوده طرح ترافیک را نداشته و جریمه می‌شوند، افزود: به منظور رفاه این قشر و ساماندهی آنها بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و طبق توافق صورت گرفته بین پلیس راهور تهران و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، خودروهای یاد شده و شرکت‌ها و اتحادیه‌های مذکور موظفند حداکثر تا قبل از اول مهر ماه با مراجعه به معاونت ترافیک شهرداری تهران در طرح ساماندهی شرکت کنند.

وی تاکید کرد: بدین ترتیب خودروهای پلاک "ع" فقط نمره تهران می‌توانند از اول خردادماه سال جاری تا پایان شهریور ماه بدون نیاز به برچسب وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

رییس پلیس راهور تهران تاکید کرد: خودروهای شرکت‌های بار و مسافر پلاک "ع" که در مهلت یاد شده برای ساماندهی به شهرداری مراجعه نکنند، پس از این مهلت همانند سایر خودروها پلاکشان برای ورود به محدوده طرح ترافیک غیرمجاز بوده و توسط دوربین‌های محدوده جریمه می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: بدیهی است معاونت ترافیک شهرداری تهران و شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر و اصناف مربوطه تنها 3 ماه برای ساماندهی وضعیت حمل و نقل بار و مسافر در پایتخت مهلت دارند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب پیشنهادی:
لنکرانی: تصاویر مربوط به رقابت انتخاباتی هاشمی در سال 84 موجب باطل شدن روزه می شود
تحویل سکه‌های پیش‌فروشی طی روزهای آینده
سرقت مرگبار از صرافی در میدان فردوسی
ولایتی:مردم 40 درصد فقیرتر شده‌اند
محسن هاشمی: آیت‌الله هاشمی صفحه فیس بوک ندارد
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X