تردد همه وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده ضمن آنکه تردد در محور هراز نیز از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است.
 با توجه به اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط، دوربین‌های نظارت تصویری‏ و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر‌ به ‌استثنای محورهای مسدود که در پایین ذکر شده است،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.

هم‌اکنون ترافیک در محورهای منتهی به تهران و جاده‌های خروجی شمال کشور سنگین است.

* محدودیت‌های ترافیکی امروز جاده‌ها برای خودرو‌های سبک

تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت 24:00 امروز جمعه 17/3/92 در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه‌، قزوین – رشت – تهران، ساوه – همدان و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد همه وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و از ساعت 15 تا 2 بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج تردد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد همه وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 15 تا 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن تردد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

* محدودیت‌های ترافیکی امروز جاده‌ها برای خودرو‌های سنگین

تردد همه کامیون‌ها به جزحاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح امروز تا 6 صبح فردا شنبه در محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها به جزحاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7:00 تا 24 امروز در محور اردبیل - آستارا و محور قدیم قزوین - رشت ممنوع است.

در محور اصفهان - کاشان و کاشان - قم تردد همه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14:00 الی 24:00 امروز ممنوع است.

در محور زاهدان – زابل و بالعکس تردد همه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16:00 الی 20:00 امروز ممنوع است.

* محورهای مواصلاتی مسدود کشور

در محور بهبهان - گچساران تا 30 خردادماه، تردد وسایل نقلیه سنگین ممنوع است، مسیر جایگزین جاده گچساران - دوراهی بی‌بی حکیمه - بهبهان است؛ تردد خودروهای سواری در این مدت نوبتی است.

محور شهداد ـ نهبندان در استان کرمان، به دلیل طغیان رودخانه‌های محلی تا اطلاع بعدی مسدود است.

بزرگراه قم ـ گرمسار و بالعکس در استان‌های قم و سمنان، از 27/1 الی 27/4/92 به دلیل تبدیل به آزادراه مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران و پاکدشت ـ گرمسار و برای وسایل نقلیه سنگین و جاده قدیم قم ـ تهران ـ گرمسار و بالعکس، خواهد بود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com


مطالب داغ سایر بخش ها:
فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم برای اعزام به سربازی
رحیمی: دولت احمدی‌نژاد سرآمد دولتهای پس از انقلاب است
شلیک 11 گلوله به خودرو پدر و پسر سارق
گنج مخفی میلیاردی «قذافی» کشف شد
دستور فیلتر خبرگزاری مهر صادر شد
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X