رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اتخاذ تدابیر ویژه ترافیکی بر روزهای پنجشنبه و جمعه همزمان با برگزاری انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر تهران خبر داد.
سردار حسین رحیمی گفت: با توجه به حجم تبلیغات در روزهای پایانی انتخابات و حضور بیشتر مردم و شهروندان در این ایام، به صورت روزانه ترافیک 10 تا 15 مراسم مدیریت می‌شود.

وی افزود: راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در تلاش است تا فضای لازم را برای کاندیداهای ریاست جمهوری و علاقه‌مندان به آنها ایجاد کند تا بتوانند تبلیغات لازم و مناسب خود را جهت برگزاری انتخابات هر چه باشکوه‌تر انجام دهند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: راهنمایی و رانندگی تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات ترافیکی مناسب از ایجاد شلوغی در محدوده‌های تردد خودداری کند.

رحیمی با بیان اینکه طبق بررسی‌های انجام شده تاکنون تخلفات انتخاباتی از جمله راه‌اندازی کارناوال در داخل تهران نداشتیم، گفت: وضعیت انتخابات و بحث تردد و ترافیک با توجه به شرایط انتخابات وضعیت مناسبی است و هیچ گزارشی از تخلفاتی مانند راه‌اندازی کارناوال تاکنون گزارش نشده است.

وی با اشاره به ایجاد تدابیر ویژه برای روز قبل و روز برگزاری انتخابات، تصریح کرد: از روز جمعه از ساعت 6 صبح 100 درصد نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در تمام سطح شهر به ویژه در محل برگزاری انتخابات مستقر خواهند شد که این تدابیر ویژه در اطراف وزارت کشور و فرمانداری‌ها و همچنین مراکز اخذ رای با شدت بیشتری اجرا خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تلاش می‌کنیم تا در مقابل محل‌های برگزاری انتخابات و اخذ رای، خودروها تجمع و به طور بی‌نظم استقرار نداشته باشند و از لحظه‌ای که این صندوق‌ها از فرمانداری‌ها اخذ و پس از شمارش به فرمانداری‌ها بازمی‌گردد، این طرح ویژه ترافیکی همچنان ادامه خواهد داشت.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخش ها:
احتمال افزایش آلودگی هوا طی امروز و 2 روز آینده
واکنش ولایتی به اظهارات رضایی
هاشمی رفسنجانی در فیلم تبلیغاتی روحانی با مردم سخن خواهد گفت
کابینه قالیباف لو رفت/ اسامی
جدول قیمت ارز. طلا. سکه 92/03/19
 
 

 
X