گودرزی گفت: امروز با ورود سامانه بارشی در غرب و شمال غرب کشور بارش برف و باران وزش باد آغاز شده است.
کارشناس هواشناسی با اشاره وضعیت آب و هوای تهران طی امروز و فردا گفت: وضعیت آب و هوای تهران فردا ابری در پاره ای نقاط بارش باران و برف بتدریج کاهش ابر و روز چهار شنبه کمی ابری گاهی وزش باد پیش بینی می شود و از فردا بارش های پراکنده در تهران آغاز می شود.

 گودرزی گفت: امروز با ورود سامانه بارشی در غرب و شمال غرب کشور بارش برف و باران وزش باد آغاز شده است.

فریبا گودرزی، کارشناس مستقر در سازمان هواشناسی کشور در خصوص وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آینده گفت: امروز "دوشنبه هفتم بهمن ماه 92" با ورود سامانه بارشی در غرب و شمال غرب کشور بارش برف و باران وزش باد آغاز شده است.

وی افزود: فردا در این مناطق بارش ها تشدید می شود و دامنه فعالیت سامانه به جنوب غرب و دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس و بطور ضعیف تر دامنه های جنوبی البرز را در بر می گیرد و سبب بارش باران و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر و در مناطق جنوبی تر با رگبار و رعد و برق همراه است.

کارشناس هواشناسی گفت: روز چهارشنبه از میزان بارش ها در نیمه غربی کشور کاسته می شود و بارش ها در شمال شرق و شرق کشور ادامه می یابد.

گودرزی اظهار داشت: دما از بعدازظهر امروز تا ظهر فردا افزایش می یابد و در سواحل شمال غربی کشور و استان اردبیل با وزش باد گرم همراه است و از روز چهارشنبه با نفوذ هوای سرد ابتدا در نیمه غربی و طی روز پنجشنبه در نیمه شرقی دمای هوا بطور محسوسی کاهش می یابد .

کارشناس هواشناسی با اشاره وضعیت آب و هوای تهران طی امروز و فردا گفت: وضعیت آب و هوای تهران امروز، نیمه ابری اوایل شب افزایش ابر و بارش باران و برف و برای فردا ابری در پاره ای نقاط بارش باران و برف بتدریج کاهش ابر و روز چهار شنبه کمی ابری گاهی وزش باد پیش بینی می شود و از فردا بارش های پراکنده در تهران آغاز می شود.

وی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته شهرکرد با دمای 15 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با دمای 23 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان کشور گزارش شده است.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:yjc.ir

مطالب پیشنهادی :
همکلاسی‌ها هم سر خود را تراشیدند+ عکس
هاشمی: هر روز برای مأیوس کردن مردم تلاش می‌کنند
با انتشار نامشان ، پیگیری ما خراب شد!!!
ریاست جمهوری و اخراج یک نابینا ؟؟؟
همکلاسی‌ها هم سر خود را تراشیدند+ عکس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
عربستان خواستار پاسخ به انفجار نفت‌کش‌ها شد عربستان خواستار پاسخ به انفجار نفت‌کش‌ها شد

عربستان سعودی خواستار پاسخی "قاطع و سریع" به حملات روز پنجشنبه علیه دو نفتکش در دریای عمان شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X