با حضور در این بازار می‌توانید علاوه بر تامین نیازهای روزانه و نوروزی و تجربه یک روز شاد همراه با اعضای خانواده خود، همراه کودکان مبتلا به سرطان در مسیر درمان باشید.
بزرگ‌ترین بازار خیریه محك، در روزهای 8 و 9 اسفند ماه از ساعت 10 صبح تا 8شب برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار خواهد شد. یاوران محک در این بازار که با غرفه‌های مختلف و با حال و هوای نوروزی و سفره هفت سین همراه است، همچون سال‌های پیش در آخرین روزهای زمستان همراه با فرزندان محک به استقبال نوروز می‌روند.

با حضور در این بازار می‌توانید علاوه بر تامین نیازهای روزانه و نوروزی و تجربه یک روز شاد همراه با اعضای خانواده خود، همراه کودکان مبتلا به سرطان در مسیر درمان باشید. حضور درغرفه‌های ویژه کودکان که شامل بازی‌های کودکانه، گریم و فروش بادکنکهای محک است هم برای کودکان و هم برای پدر و مادرشان، خاطرات شیرینی را به یادگار خواهد گذاشت.محک ضمن دعوت از همه اعضای خانواده بزرگ این موسسه برای حضور در بازار نوروزی، امید دارد هفت سین زندگی تمامی ایرانیان و تمامی کودکان مبتلا به سرطان در سال 1393 مملو از سلامتی و سعادت باشد.  

نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- بلوار محک- موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک

زمان: 8 و 9 اسفند ماه 1392  -   ساعت 10 صبح تا 7 شب

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mahak-charity.org

مطالب پیشنهادی :
کودکان فراموش شده را دریابید
من را سوژه داستان‌های مستهجن کرده اند
زندگی سخت روان پریش ها...
خطرناک‌ ترین تروریست‌ های تحت پیگرد را بشناسید
مرزبانان گروگان گرفته شده در سلامت هستند
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X