مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از آسمان نیمه ابری در روز شنبه برای استان تهران خبر داد.

سامانه بارشی تا اواسط هفته می‌ماند

 

احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت آب و هوای کشور طی امروز و فردا اظهار کرد: امروز در استان‌های واقع در دامنه های زاگرس و بخش‌هایی از جنوب کشور و فردا در جنوب شرق و بخش‌هایی از شرق کشور افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش‌بینی می شود.

وظیفه افزود: از بعدازظهر فردا با نفوذ جریان های شمالی و گذر موجی از نوار شمالی کشور، در سواحل دریای خزر ابرناکی، بارش باران، گاهی با وزش باد شمالی پیش‌بینی می شود و دریای خزر مواج خواهد شد، در شمال غرب و به تدریج ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور افزایش ابر، رگبار، باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد رخ خواهد داد. این سامانه پس فردا در نیمه شرقی کشور فعال خواهد بود.

وی در پایان درمورد آب و هوای پایتخت نیز توضیح داد: آسمان تهران امروز نیمه ابری و بارش پراکنده، به تدریج همراه با کاهش ابر ،گاهی وزش باد و فردا، نیمه ابری در بعد از ظهر وزش باد در ارتفاعات و بارش پراکنده خواهد بود. 

 

منبع: ایسنا

 

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد

یک شرکت امنیتی مدعی شده که هک کردن و نفوذ به تمامی آیفون ها و آی پدهایی که از سیستم عامل آی او اس ۱۲.۳ به قبل استفاده می کنند، ممکن است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X