قطعی اينترنت در سومين روز از برگزاری نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها مانع از اطلاع‌رسانی سريع خبرنگاران مستقر در غرفه‌های مطبوعات و خبرگزاری‌ها شده است.
   

 این مشكل صبح روز گذشته هم به‌وجود آمده بود و پس از ساعاتی رفع شد اما پیگیری خبرنگار ایسنا برای مشخص شدن علت این موضوع تا لحظه مخابره این خبر به نتیجه نرسیده است. این درحالی است كه ستاد خبری نمایشگاه پیش از این اعلام كرده بود كه برقراری شبكه پرسرعت اینترنت از جمله ویژگی‌های بارز این دوره است.

همچنین مشكل دیگری كه در نمایشگاه امسال هم وجود دارد، آنتن‌دهی نامناسب تلفن‌های همراه در برخی از ساعات روز است كه موجبات اختلال در برقراری ارتباط را فراهم كرده است كه پس از پیگیری خبرنگار ایسنا از شركت ارتباطات سیار این طور عنوان شد كه در تاریخ 14 تیرماه سال جاری نامه‌ای از سوی مدیر عامل مصلی به شركت ارتباطات سیار ایران ارسال و از آن‌ها خواسته شده بود كه تعداد ایستگاه‌های خود را از هفت ایستگاه به سه ایستگاه در مصلی كاهش دهند كه این كار هم انجام شده است.

علت این موضوع انجام عملیات عمرانی و ساختمانی در مصلی عنوان شده بود و اینكه این آنتن‌ها منجر به بروز مشكلاتی می‌شود اما پیگیری این مساله از مسوولان مصلی امام خمینی(ره) امكان‌پذیر نشد.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:isna.ir