تلاش برای درمان پسری با پای 50 كيلويی در حالی ادامه دارد كه تعداد زيادی از پزشكان و خيران برای بازگرداندن اين پسر جوان به زندگی عادی، اعلام آمادگی كرده‌اند.
   
به نقل از تابناك ، قاضی حسینی، رئیس دادگستری پاكدشت با بیان این خبر گفت : به‌دنبال چاپ خبر پسری با 50 كیلو پا در روزنامه همشهری، تعدادی از پزشكان و برخی افراد خیر در تماس با مراكز مختلف دادگستری آمادگی خود را برای كمك به پسر جوان و درمان او اعلام كرده‌اند.

وی با اشاره به ارسال نامه‌ای به انجمن حقوق بشر اسلامی برای كمك به درمان پسر جوان و شروع تلاش‌ها در این باره ادامه داد: هم‌اكنون برخی از پزشكان متخصص، با دریافت مدارك پزشكی این پسر بیمار و مطالعه آن به‌دنبال راهی برای درمان او هستند.

قاضی حسینی با بیان اینكه برخی از مقامات قضایی نیز برای كمك به این بیمار 24ساله وارد عمل شده‌اند، افزود: این پسر جوان كه حسین نام دارد، به‌خاطر عارضه‌ای در پایش از 8 سال پیش خانه‌نشین شده و حتی توان حركت ندارد.

وی تاكید كرد: هم‌اكنون وزن یكی از پاهای حسین به خاطر وجود همین عارضه به 50 كیلو رسیده و این در حالی است كه خانواده وی، توان تامین هزینه درمان پسرشان را ندارند.

رئیس دادگستری پاكدشت با بیان اینكه تلاش‌ها برای درمان این پسر جوان ادامه دارد، تصریح كرد: از آنجایی كه احتمال می‌رود قصور یك پزشك جراح هنگام معالجه حسین باعث بروز این عارضه و بزرگ شدن پای او شده باشد، پیگیری‌ها در این زمینه در دادسرای ویژه جرایم پزشكی تهران نیز ادامه دارد.

وی از تمامی پزشكان و خیرانی كه قصد كمك به این بیمار را دارند، خواست با دادگستری شهرستان پاكدشت تماس بگیرند.
 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tabnak.ir