پرواز شماره 447 هواپیمایی جمهوری اسلامی از تهران به مقصد تبریز صبح امروز با 80 دقیقه تاخیر و انتظار مسافران بر روی باند انجام شد.
  

به گزارش مهر پرواز شماره 447 هواپیمایی جمهوری اسلامی ( هما) که قرار بود در ساعت 6 و 25 دقیقه صبح امروز   تهران (فرودگاه مهر آباد) را به مقصد تبریز ترک نماید، پس از سوار کردن مسافران با یک ساعت و 20 دقیقه تاخیر پرواز کرد.

با توجه به تاخیر به وجود آمده خلبان پرواز طی جملات کوتاه در داخل هواپیما خطاب به مسافران اعلام کرد: به دلیل قرار گرفتن چند هواپیمای دیگر در مسیر حرکت بر روی باند پرواز، باید منتظر بمانیم تا مسئولین فرودگاه بتوانند هواپیماهای دیگر را جابه جا کرده و سپس پرواز انجام شود، در حال حاضر کاری از دست ما بر نمی آید.

این مسئله باعث ناراحتی و نارضایتی مسافران بابت نشستن 80 دقیقه ای در داخل هواپیما بر روی باند پرواز و انتظار برای خالی شدن مسیر پرواز شد.

به گزارش مهر تاخیرهای پروازی یکی از مواردی است که متاسفانه همواره در پروازهای داخلی و خارجی اتفاق می افتد. این موارد باعث نارضایتی مسافران و تاخیر در برنامه های آنها می شود، ضمن اینکه مسئولان فرودگاه و شرکتهای هواپیمایی تاکنون اقدام موثری در این زمینه انجام نداده اند.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com