فروش بليت قطارهای مسافری، حدفاصل تاريخ‌های 16 آذر لغايت 15 دی‌ماه سال جاری از ساعت 8:30 روز سه‌شنبه 26 آبان ماه آغاز می‌شود.
 

به نقل از عصر ايران ، ناصر بختیاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شركت قطارهای مسافری رجاء با اعلام این خبر افزود: فروش بلیت قطار در این دوره نیز به طور همزمان و یكسان از طریق دفاتر فروش و سیستم اینترنتی این شركت انجام می‌شود.

‌بختیاری گفت‌: خوشبختانه این روش فروش طی چند ماه اخیر با توجه به كنترل‌ها و نظارت‌هایی كه صورت گرفته مورد استقبال هموطنان قرار گرفته است.

‌وی خاطر نشان كرد‌: بر اساس این روش فروش، هر گونه موجودی بلیتی كه در تمامی نمایندگی‌های فروش در سراسر كشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش نیز قابل مشاهده است.

‌مدیرعامل رجاء افزود‌: فروش بلیت قطارهای بین‌المللی حدفاصل تاریخ‌های اعلام شده فوق نیز ساعت 8:30 روز چهار‌شنبه 27 آبان ماه سال جاری از طریق تمامی دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر كشور آغاز می‌شود.

‌بختیاری از هموطنان خواست جهت كسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشانی دفاتر فروش‌، قیمت بلیت‌، موجودی بلیت و از این قبیل می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن 139 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شركت به نشانی‌
www.raja.ir مراجعه كنند.
 
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:asriran.com