دختر عاشق پیشه، نامزد پسر مورد علاقه اش را ربود
دختر معتاد قصد داشت با ربودن نامزد پسر مورد علاقه‌اش مانع ازدواج آنها شود تا به عشق خودش برسد.

آدم‌ربایی عجیب دختر معتاد ایرانی


به گزارش سایت جنایی، چندی پیش دختر و پسر جوانی به دادسرای جنایی تهران مراجعه کردند. هر دو از دوست دختر سابق مرد جوان شکایت کردند. مرد جوان در تشریح ماجرا گفت: این خانم که همراه من است نامزد من است،‌ اما دوست دختر سابقم برای اینکه من از ازدواج با او منصرف شوم اقدام به ربودن نامزدم کرد و بعد هم گفت اگر می‌خواهم بلایی سرش نیاورد باید قول بدهم که بعد از آزادی نامزدم با او کاری نداشته باشم.

مرد جوان که ۳۰ سال دارد در مورد دلیل قطع رابطه‌اش با دوست سابقش گفت: مدتی قبل با خانمی آشنا شدم که خود را مهندس معرفی می‌کرد و مدعی بود که شرایط شغلی خوبی دارد، چند باری هم او را به خانه‌ای رساندم که می‌گفت خانه‌شان است اما بعد فهمیدم که خانه خودشان نیست. او مدعی بود که چون مادر و پدرش خارج هستند تنها زندگی می‌کند. اما یکی از دوستانش به من گفت که مادر و پدرش خارج نیستند و آنجا هم اصلا خانه آنها نیست. من داشتم آماده می‌شدم برای خواستگاری بروم برای همین تحقیق کردم و فهمیدم او اهل شهرستان است و پدر و مادرش اصلا خارج نیستند،‌او تنها زندگی می‌کند چون مادر و پدرش شهرستان زندگی می‌کنند. بیشتر که تحقیق کردم فهمیدم ماده مخدر گل مصرف می‌کند برای همین رابطه‌ام با او را قطع کردم. من گفته بودم که نمی‌خواهم با او ارتباط داشته باشم اما هر چند وقت یکبار مزاحمم می‌شد و با قمه ماشین من را که ام وی ام بود خط می‌انداخت یا با ماژیک روی ماشینم چیزی می‌نوشت. من هم به خاطر شرایط چیزی نمی‌گفتم. اما الان موضوع فرق کرده و دوست دختر سابقم نامزدم را ربوده است.

این مرد همچنین گفت: آن دختر وقتی فهمید نامزد کرده‌ام شروع به آزار نامزدم کرد و من از نامزدم خواهش می‌کردم که کوتاه بیاید. حتی باوجود اینکه به ماشین نامزدم که ۲۰۶ است خسارت زده بود باز هم شکایت نکردیم. اما الان شرایط فرق کرده و دیروز که نامزدم از محل کارش بیرون آمده دو مرد به زور او را با خودشان برده‌اند بعد دوست دختر سابقم به من اس ام اس داد و زنگ زد که نامزدم را ربوده است و برای اینکه آسبیی نبیند باید از ازدواج با او منصرف شوم. من اول باور نکردم اما وقتی صدای نامزدم را شنیدم باور کردم و به دروغ قول دادم که بعد آزادی نامزدم کاری با او ندارم،‌ دوست دختر سابقم بعد چند ساعت ربودن و آزار و اذیت نامزدم در نهایت آزادش کرد ولی ما برای شکایت آمدیم.

با طرح شکایت آدم ربایی دختر جوان تحت تعقیب قرار گرفت و با توجه به جزییاتی که شاکی در اختیار پلیس گذاشته بود دستگیر شد. دختر جوان در بازجویی‌ها به اتهام خود اعتراف کرد و گفت به گل اعتیاد دارد و هر چند و قت یکبار که گل می‌کشد توهم می‌زند و کارهایی هم که در مورد تهدید دوست پسر سابقش و نامزد او انجام داده تحت تاثیر گل بوده است.

این دختر ادامه داد: من عاشق دوست پسرم بودم و در توهم هر بار یاد او می‌افتم، می‌خواهم رابطه‌ام با او را زنده کنم. اما می‌دانستم نمی‌توانم. به همین دلیل یکبار که گل کشیده بودم چند نفر به من پیشنهاد دادند که اگر نمی‌توانم رابطه‌ام را زنده کنم رابطه او با نامزدش را به هم بزنم تا او دوباره سراغ من بیاید. به همین خاطر نقشه آدم ربایی را کشیدم و در یکی از پاتوق‌ها به دو نفر پیشنهاد دادم کمکم کنند.

با اعترافات این دختر جوان در حال حاضر او در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای دستگیری دو معتاد فراری ادامه دارد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com