شاید مردم تهران به ترافیك توام با باران عادت كرده باشند، اما فقط خدا می‌داند با شروع فصل سرما و ریزش برف و باران در خیابان‌ها و بزرگراه‌های تهران چه اتفاقاتی می‌‌افتد؟!

به گزارش ایلنا ،
 خدا می‌داند با شروع فصل سرما و ریزش برف و باران در خیابان‌ها و بزرگراه‌های تهران چه اتفاقاتی می‌‌افتد؟! وقتی با ریزش باران آن هم برای مدتی كوتاه بزرگراه‌هایی مانند حكیم و همت و ... قفل می‌شود و رانندگان مجبور می‌شوند در ساعات ابتدایی روز با افكاری خسته از ترافیك، به سركار خود روند
شاید مردم تهران به ترافیك توام با باران عادت كرده باشند اما نباید فكری اساسی برای این مشكل كرد كه چرا مسافتی نیم ساعته باید به ساعت‌ها در ترافیك ختم شود و خستگی، آلودگی هوا و مصرف بالای سوخت را به همراه داشته باشد.
مدیر مركز كنترل ترافیك شهرداری تهران در همین زمینه در گفتگو با خبرنگار ایلنا اعلام كرد كه صبح امروز هیچگونه مشكلی در اتوبان‌های اصلی تهران دیده نشده است.
نعمت الهی با بیان اینكه ترافیك بزرگراه‌های تهران در صبح امری طبیعی است، ادامه داد: اگر ترافیكی امروز صبح اتفاق افتاده كه بنده بعید می دانم، به علت بارش باران نبوده است چراكه گزارشی از آب گرفتگی معابر نداشته‌ایم.
وی افزود: بارش باران احتیاط رانندگان را حین رانندگی بالا برده و همین امر باعث ترافیك می‌شود.
مدیر مركز كنترل ترافیك شهرداری تهران گفت: بر اساس نمایشگرهای ترافیك، تنها در اتوبان امام علی از شمال به جنوب پایین‌تر از شعبانلو به دلیل واژگونی یك دستگاه نیسان، ترافیك ایجاد شده بود كه هم اكنون ترافیك در بزرگراه‌های تهران روان است
 
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:tabnak.ir