شوخی زننده با بیماری سلنا گومز دردرسرساز شد
سلنا گومز در سال ۲۰۱۷ فاش کرده بود که تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته و دوست صمیمی‌ اش کلیه خود را به او اهدا کرده است

بیماری سلنا گومز سوژه یک سریال شد!

 سلنا گومز در سال ۲۰۱۷ فاش کرده بود که تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته و دوست صمیمی‌اش کلیه خود را به اواهدا کرده است.

ریبوت سریال "نجات در لحظه آخر" به دلیل ارجاع به پیوند کلیه این بازیگر و خواننده با انتقاد مواجه و یکشنبه ۲۹ نوامبر در شبکه‌ی اجتماعی توییتر "به سلنا گومز احترام بگذارید" ترند شد.

به‌رغم اعلام رسمی گومز در مورد انکه او این کلیه را از دوست نزدیکش "فرانسیا رایسا" دریافت کرده، در یکی از صحنه‌ های اپیزود ششم سریال، دو دانش‌آموز در مورد هویت اهدا‌کننده‌ کلیه گمانه‌ زنی می‌کنند.

یکی از دانش‌آموزان می‌گوید:
"شک ندارم که اهداکننده‌ ی کلیه به سلنا گومز مادر جاستین بیبر بوده. خدای من، کاش گوشی موبایلم را داشتم تا بتوانم ثابت کنم." دیگر پاسخ می‌دهد: "چه چیزی را ثابت کنی؟ اینکه ثابت کنی احمقی؟ کلیه دمی لوواتو بوده. آن‌ها دوستانی صمیمی‌اند، مثل من و تو." در صحنه‌ای دیگر، روی دیواری نوشته شده: "اصلاً سلینا گومز کلیه دارد؟"

شبکه‌ی پیکاک، استودیوی ان ‌بی ‌سی ‌یونیورسال و تهیه‌ کنندگان سریال همگی به ‌خاطر این شوخی‌ ها عذرخواهی کرده‌اند. در بیانیه‌ی آن‌ها آمده است:

"هرگز قصد نداشتیم وضعیت جسمانی سلنا را پیش‌ پا افتاده نشان دهیم. ما با نمایندگان او در تماس بوده ‌ایم و به مؤسسه‌ی خیریه او در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کمک مالی می‌کنیم."

در اپیزود ششم سریال گوشی‌های موبایل دانش‌آموزان از آن‌ها گرفته شده و به همین علت ادعاهایی که در گفتگوهایشان مطرح می‌کنند غیرقابل اثبات می‌شود. گومز در سال ۲۰۱۷ فاش کرده بود که تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۶ او به سبب ابتلا ناپایدار شدن وضعیت روانی ‌اش در نتیجه‌ی بیماری لوپوس، از انظار عموم دور ماند.

یکی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی در این باره می‌نویسد: "شوخی با بیماری یک نفر خنده‌دار نیست. ظالمانه و نارواست. سلینا و هیچ‌کس دیگری استحقاق چنین رفتاری را ندارد." 

 

بیشتر بدانید : ابتلای سلنا گومز به یک بیماری نادر + عکس

بیشتر بدانید : بیماری سلنا گومز، کامرون دیاز و هری پاتر!!!

بیشتر بدانید : سلنا گومز در بیمارستان بستری شد!

بیشتر بدانید : بیماری سه بازیگر هالیوود سلنا گومز لیدی گاگا و جولیا لوییس دریفوس

بیشتر بدانید : سلنا گومز شیمی درمانی می شود!گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir