فیلم ترسناک نفر بعدی هستی را آدام وینگارد کارگردانی و تدوین کرده که برای اولین بار در جریان جشنواره فیلم تورنتو در سال 2011 روی پرده رفت، اما پخش آن مدام به تعویق افتاد تا بالاخره قرار شد 23 اوت 2013 در آمریکا روی پرده برود.
پوستر بازار جهانی فیلم ترسناک «نفر بعدی هستی» منتشر شد.

فیلم «نفر بعدی هستی» را آدام وینگارد کارگردانی و تدوین کرده که برای اولین بار در جریان جشنواره فیلم تورنتو در سال 2011 روی پرده رفت، اما پخش آن مدام به تعویق افتاد تا بالاخره قرار شد 23 اوت 2013 در آمریکا روی پرده برود.

فیلم ماجرای یک گروه قاتل سریالی است که نقاب حیوانات مختلف را بر چهره می‌زنند و شبِ دور هم جمع شدن اعضای خانواده داویسن به آن‌ها هجوم می‌برند. خانه در دام افتاده، اما یکی از مهمان‌های خانواده نشان می‌دهد از تمامی قاتلان، باهوش‌تر است. مهمانی که اصلا به ظاهرش نمی‌خورد اینقدر خشن باشد.

در این فیلم کم‌هزینه و مستقل که سیمون برت فیلمنامه‌اش را نوشته شرمی وینسن، ای‌جی بوون، ایمی سیمتز و بارابار کرمپتن بازی می‌کنند.


فیلم تو نفر بعدی هستی

دلیل وقفه در پخش این فیلم، نداشتن پخش‌کننده بود تا اینکه شرکت لاینزگیت مسئولیت پخش آن در آمریکا، بریتانیا و کانادا را برعهده گرفت.

منتقدانی که «نفر بعدی هستی» را در جشنواره فیلم تورنتو دیدند از آن تعریف کرده و آن را هوایی تازه در ژانر وحشت توصیف کرده‌اند.

وینگارد یکی از استعدادهای جدید سینمای وحشت است و با ساختن دو اپیزود در فیلم‌های «V / H / S» و «الفبای مرگ» به شهرت رسید. برت اغلب فیلمنامه‌های وینگارد را نوشته است.

پخش جهانی فیلم از 29 اوت شروع می‌شود.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.irمطالب پیشنهادی:
فصل آخر حریم سلطان پربیننده‌ترین سریال میان عرب‌ها در ماه رمضان
نوآوری‌های سریال مادرانه و دیالگو‌های عاشقانه میان زن و مرد در تلویزیون!
دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان + شرح دعا
حمید فرخ‌نژاد: قرارمان امروز عصر، به یاد سه کوهنورد، میدان دربند
سریال بی‌پولی در سریال دودکش!
 
 

پربیننده های این بخش

 
X