سیمرغسیمرغ

یکی از بازی های بسیار زیبای جنیفر لارنس در فیلم مردان ایکس می باشد...
1. دفترچه ای با خطوط نقره ای Silver Linings Playbook (2012)

جنیفر لارنس در فیلم دفترچه ای با خطوط نقره ای که محصول 2012 می باشد ،عملکردی طلایی داشته است و برنده ی اسکار به دلیل درخشش بسیارش در این نقش شد .بازی او بسیار پرهیجان و پرشور بود .او در این فیلم نقش تیفانی را برعهده داشت که زنی بود که همسر خود را از دست داده و این بار با مردی  در نقش  بردلی کوپر که به تازگی از آسایشگاه روانی مرخص شده بود آشنا شده و در نهایت رابطه ای دوستانه میان این دو برقرار شده بود .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rrrol111.jpg
جنیفر لارنس در 5 فیلم پر فروشش


2.اخاذی آمریکایی  American Hustle(2013)

جنیفر لارنس برای سومین بار برنده ی جایزه ی گلدن گلوب شد و این بار به خاطر بازی در نقش روزالین این جایزه را از آن خود کرد.
دهه ی هفتاد میلادی را می توان دهه ای مملو از رسوایی برای ایالات متحده معرفی کرد. حقه بازی آمریکایی  مانند اغلب آثار متعلق به دهه هفتاد هالیوود، از موسیقی های خاطره انگیزی در جریان فیلم استفاده کرده که از جمله خاطره انگیزترین آنها می توان به قطعه ی " من عشقو احساس می کنم " از دانا سامر فقید و یا قطعه ی " زندگی کن و بزار بمیره " از پُل مک کارتی اشاره کرد که شنیدنش نوستالژی خاصی را زنده می کند.


جنیفر لارنس در 5 فیلم پر فروشش

3.بازی های عطش (2012) و بازی های عطش اشتعال(2013)
 The Hunger Games (2012) and  The Hunger Games: Catching Fire(2013)

 بازی عطش اشتعال نام دومین قسمت از سری فیلمهای بازی های عطش  است. قسمت اول با فروش بسیار خوب در سال 2012 به پایان رسید و ادامه ی آن با فیلم بازی عطش اشتعال در سال 2013 رقم خورد . در این فیلم هر کدام از ایالت‌های ۱۲ گانه باید در هر سال، یک پسر و دختر بین ۱۲ تا ۱۸ سال را برای برگزاری مسابقاتی تحت عنوان بازی‌های عطش یا مبارزه گرسنگی به پایتخت بفرستند.جنیفر لارنس نقش کتنیس که خواهر بزرگتر می باشد را بازی کرده است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rrrol333.jpg
جنیفر لارنس در 5 فیلم پر فروشش

4. استخوان زمستان  Winter's Bone (2010)

ستاره بازیگری این فیلم جنیفر لارنس می باشد که عملکرد او در فیلم آنچنان فوق العاده بوده است که او را نامزد دریافت بهترین بازیگر اسکار زن کرد. این فیلم به کندوکاو پیوندهای دور و نزدیک خانواده می پردازد و قدرت و سرعت بگو مگوها، پدرسالاری، خودباوری و فقر مناطق روستایی را بازتاب کرده است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rrrol444.jpg
جنیفر لارنس در 5 فیلم پر فروشش

5. مردان ایکس : درجه یک   X-Men: First Class(2011)

یکی از بازی های بسیار زیبای جنیفر لارنس در فیلم مردان ایکس می باشد .مردی در نقش اریک در یکی از اردوگاه های نازی ها گرفتار شده است و به دلیل داشتن قدرت مافوق طبیعی اش در خم کردن فلزات، مکرراً توسط دکتری به نام کلاوس اشمیت  ( کوین بیکن ) مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و در نهایت رابطه ی عاطفی او با ریون ( با نقش آفرینی جنیفر لارنس ) بهترین داستان فرعی فیلم به شمار می رود .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rrrol555.jpg
جنیفر لارنس در 5 فیلم پر فروشش


فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ مطالب پیشنهادی:
زادروز جمیله شیخی،دکترای افتخاری تئاتر ایران+ تصاویر
از بیانسه تا حسن روحانی + تصویر حسن روحانی در مجله تایم
اقدام موهن اسرائیل به تمدن ایران!
مصاحبهء شیرین حسین پناهی در اردیبهشت 69+ تصویر کودکی
رونمایی از یک پنجره برای کتایون ریاحی
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اطلاعاتی در مورد برنامه اصلاح نژادی هیتلراطلاعاتی در مورد برنامه اصلاح نژادی هیتلر

هیتلر در دوران حکومت خود قوانین عجیب و غریب زیادی را اجرا کرد اما یکی از این برنامه‌ها طرح نژاد خالص نام داشت؛ طرحی که بر پایه آن قرار بود نژاد آریایی خالص و اصیل به دنیا آمده و جهان را متحول کند

ads-culture-left-2
پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
 
X