سیمرغسیمرغ

سیروس مقدم کارگردان سه‌گانه «پایتخت» از ساخت سریال تاریخی زندگی صدام حسین خبر داد و گفت: «کشتزار مرگ» سریال تاریخی الف ویژه است که در آن سرگذشت زندگی صدام حسین از تولد تا اعدامش را خواهیم ساخت.
مقدم با اشاره به اینکه علیرضا نادری نگارش فیلمنامه و سیناپس اولیه این سریال را انجام داده است، گفت: در حال حاضر «کشتزار مرگ» در حال بازنویسی و برطرف شدن ایرادات تاریخی آن است تا به مرحله پیش‌تولید برسیم.
مقدم گفت: «کشتزار مرگ» پروژه‌ای فراملی است و چون باید تصویربرداری‌هایی در عراق، اردن و سوریه انجام شود، این پروژه، پروداکشن عظیم، بزرگ و وسیعی دارد.

کارگردان «دیوار» با اشاره به اینکه «کشتزار مرگ» فیلمنامه‌ بسیار حساسی دارد، گفت: از طرفی به دلیل اینکه هنوز مدافعان صدام زنده هستند و فعالیت، بمب‌گذاری و خرابکاری می‌کنند و در بین آنها هزاران نظریه وجود دارد و از طرف دیگر در بین ایران هم دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد که اگر این فیلمنامه بخواهد به متن قابل تایید و مشترک و توافق همه برسد زمان می‌برد.

او گفت: به نظر من هر روزی که تولید این سریال دیرتر آغاز شود به ضرر ما خواهد بود، چون که غربی‌ها مشغول فیلم ساختن در مورد صدام هستند و ما که 8 سال درگیر جدی اتفاقات جنگ بودیم حرکتی جدی انجام ندادیم و وظیفه ماست.اما قبول دارم که باید با صبر و حوصله این کار انجام شود تا در نتیجه کار قابل قبولی باشد.گرد آوری: فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:tasnim.ir  مطالب پیشنهادی:
شبکه «من و تو» دردسر ساز هنرمندان داخلی!
نیکی کریمی، مهتاب کرامتی و سایر هنرمندان در جشن نکوداشت صمدیان+ تصاویر
همجنس‌ گرایی ره‌آورد فمنیسم
به مناسبت تولد ادری هپبورن، پری مهربان هالیوود+تصاویر
اما استون در تور تبلیغاتی مرد عنکبوتی شگفت انگیز2+ تصاویر

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
پاسخ خانه سینما به حاشیه های اخیر فاطمه معتمدآریاپاسخ خانه سینما به حاشیه های اخیر فاطمه معتمدآریا

خانه سینما در پی انتخاب فاطمه معتمدآریا به عنوان رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران و حضور همزمانش در هیات مدیره‌ی خانه سینما توضیحاتی داد

ads-culture-left-2
 
X