سیمرغسیمرغ

«زندگی مشترک آقای محمود و بانو» یکی از فیلم‌های گروه اکران دوم بهار است فیلمی که از دوسال قبل خیلی ها منتظرند ببینند این‌بار روح الله حجازی چگونه سینمای اجتماعی را در بستر یک خانواده تصویر می کند.
«زندگی مشترک آقای محمود و بانو» یکی از  فیلم‌های گروه اکران دوم بهار است فیلمی که از دوسال قبل خیلی ها منتظرند ببینند این‌بار روح الله حجازی چگونه سینمای اجتماعی را در بستر یک خانواده تصویر می کند.

«زندگی مشترک آقای محمود و بانو» را می توان از گزینه های فروش خوب در فصل بهار دانست. فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به روابط آدم ها در شرایط جامعه امروز که در حال تغییر از سنت به مدرنیته است، میپردازد. حضور بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، ترانه علیدوستی و پیمان قاسم‌خانی با بازی‌های روان شان می تواند کنجکاوی مخاطب را برای دیدن بازی متفاوت جلب کند. شرکت پخش «نیمروز فیلم» فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» را پخش می کند. بنا به مصوبه شورای صنفی نمایش سومین ساخته بلند سینمایی روح الله حجازی در گروه سینمایی استقلال جایگزین «طبقه حساس» ساخته کمال تبریزی می شود.


گرد آوری: فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:tasnimnews.com
 مطالب پیشنهادی:
كافه نادری، بوی خوش پدر!
زوج های واقعی هنری هالیوودی+ تصاویر
هنرپیشه دایی جان ناپلئون جلوی دوربین+ تصاویر
طناز طباطبایی با آرایش غلیظ+ تصاویر
فروتن، مشایخی، شجریان و سایر هنرمندان در شب مسعود کیمیایی+ تصاویر

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X