تارانتینو بالاخره حرف دلش را زد: «اما تورمن را سال‌هاست دوست دارم»
کوئنتین سال‌هاست که اوما را دوست دارد...
کوئنتین تارانتینو همکاری با بازیگر محبوبش اوما تورمن را با داستان‌های عامه پسند در سال 1994 آغاز کرد.

 نگاه‌ها و رفتار این دو سینماگر در کن 2014 حکایت دیگری داشت چرا که به نظر می‌رسد این روزها تارانتینو و تورمن بیش از گذشته با هم صمیمی شده‌اند. هرچند مدتی است که شایعه شده این دو با هم مراوده دارند. این زوج هفته پیش در جشنواره فیلم کن با هم شرکت داشتند و بارها روی فرش قرمز کنارهم بودند. از جمله در مراسم بیست سالگی  تولید داستان‌های عامه پسند که جان تراولتا هم حضور داشت.
 رابطه آنها وارد مرحله‌ی‌ تازه‌ای شده است.

آنها در کن حتی در یک ویلای مشترک بودند. یکی از نزدیکان این دو به مجله‌ی آمریکایی یو.اس‌ویکلی گفت که هردو به هم علاقه‌مند بودند و اخیرا بیش از گذشته به هم نزدیک شد‌ه‌اند. کوئنتین سال‌هاست که اوما را دوست دارد.اوما گهگاهی دل تارانتینو را بدست می‌آورد.
گفتنی است که تارانتینو می‌خواهد قسمت سوم "بیل را بکش" را پس از پروژه‌ی جدیدش بسازد.
البته این نکته که فیلمسازان گاهی دل بسته بازیگران زن فیلم‌های‌شان می شوند، ید طولائی در هالیوود دارد.

تیم برتن با بازیگر بریتانیایی، هلنا بونهم کارتر ازدواج کرد. لن وایزمن پس از حضور کیت بکیسنل در دنیای زیر زمین در2003 پیمان زناشویی بست.
و همینطور پل دابلیو.اس.اندرسن با میلا یوویچ. آنها در پروژه‌ی Resident Evil با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.این زوج چهار فیلم  باهم ساختند.
میا فارو و وودی آلن نمونه دیگری هستند که اخیرا با ادعاهای میا فارو، کارشان به رسوایی کشید. آلفرد هیچکاک نیز گهگاهی دلبسته‌ی بازیگران زن فیلم‌هایش می‌شد.گردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:caffecinema.com


  مطالب پیشنهادی:
دفاع کیومرث پوراحمد از لیلا حاتمی
از زندگی شهاب حسینی چی می دونیم؟+ تصاویر
چینی شدن «آنا نعمتی»+ تصاویر
این هنرمند اجازه رفتن به خانه اش را ندارد!!!
شگفتی ها و غافلگیری های جشنواره کن