جنجال ازدواج پرحاشیه مهناز افشار
به دنبال اظهارات مرضیه برومند در باره ازدواج مهناز افشار و مهریه سنگینش مهدی کرم پور که کارگردان دو فیلم با بازی مهناز افشار بوده، در یادداشتی ضمن انتقاد از اطلاع رسانی مرضیه برومند ادعا کرد محمد علی رامین (معاون مطبوعاتی محمود احمدی نژاد) با ازدواج مهناز افشار و فرزندش مخالف بوده است.
نوشته کرم‌پور در پاسخ به مرضیه برومند بدین شرح است:

این جا سر کشی، اظهارنظر و دخالت در خصوصی ترین لحظات زندگی دیگری یک معضل فرهنگی ست. به حکومت ها و ایدئولوژی و جناح بندی های سیاسی هم ربطی ندارد.
مثل صدها مورد روزمره ای که همه مان مثال داریم... مثل بسیار لحظات عمومی تجاوز به حریم شخصی هنرمندان و ورزشکاران و سیاست مداران و اساتید و دانشجویان و جوانان توسط همین مردم نازنین و گاه تحصیل کرده... مانند هزاران مورد آشکار تعدی در معابر عمومی؛ به لباست، پوششت، عقیده ات...
حساب سایت های مغرض سیاسی با نقاب ارزشی و آزادی خواهی که سر جا... اما ما که خیلی وقت ها فردی یا گروهی قربانی این رفتاریم، در موقعیتی دیگر، بدترین مرتکبین و شنیع ترین مهاجمینش می شویم. بی توجه و نادانسته شاید.

مهناز افشار با یاسین رامین در کمال صحت عقل و سلامت تن ازدواج کرده اند. مع الوصف مخالفت خیلی ها (از جمله پدر داماد و سیاسیون افراطی و سایت های این ور و آن ور) با هم خوشبختند و هم را دوست دارند.

و حالا قند سوژه ی روزنامه های زرد و محافل خصوصی عوام و شوربختانه خواص شده اند.
خطبه ی عقدشان را هم سید محمد خاتمی خواند و به عکس اطلاع رسانی نادرست خانم مرضیه برومند من به شما می گویم که پرده پوشی هم در کار نبود و آقای خاتمی کاملا عروس و داماد و خانواده هایشان را خوب می شناخت و پذیرفته بود و... حال همه هم خوب بود.

از دیگران کمتر انتظار است، متاسفانه. اما خواستم برای حرف های دنباله دار کارگردان محبوب کودکی مان بنویسم؛ از شما بعید است که به بهانه ی بودجه ی اندک تیاتر با نشر اطلاعات غلط از مهریه ی این و اتومبیل زیر پای آن و سهم خواهی از نصف قیمت آن ها به نفع تیاتر! برای نمایش خود و شاید تبلیغ کار جدید پرطمطراق میلیاردی تان با روش های پوپولیستی عکس مار بر تخته بکشید.

هر دوی این بچه ها می توانستند فرزندان شما باشند. برای حل مسأله از روابط نزدیک و حمایت های بی دریغ شخصیت های سیاسی حاضر بر پشت صحنه ی یک کار عروسکی (شهر موش های ٢) که با آن تبلیغات مفصل توانایی های ویژه تان بر ما مبرهن است، مایه بگذارید و به ما نشان بدهید که چقدر در اعمال اصول و انجام نظریات خود ثابت قدمید.
همه چنان که می نماییم باشیم و شما هم با خاطرات خوش کودکی ما هم بازی نکنید. لطفن.گردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:setarehnews.com


 مطالب پیشنهادی:
«امین اقدس» سوگلی ناصرالدین شاه و دیگران+تصاویر
انصراف مهناز افشار و فرخ نژاد از بازی در فیلم!!!
شبی همسرم از من خواست با زن دیگری بیرون بروم!
الماس «دریای نور» و تاج فرح پهلوی کجاست؟+تصاویر گنجینه
سریالی که آبروی صدا و سیما را برد!