نیکلاس کیج، برای بار پنجم ازدواج کرد!/ مروری بر تمام ازدواج های کیج + تصاویر
 نیکلاس کیج بازیگر ۵۷ ساله و نامزدش ریکو شیباتا ۲۶ ساله ژاپنی، در هتلی در لاس وگاس رسما ازدواج کردند

ازدواج پنجم نیکلاس کیج با دختر ۲۶ ساله ژاپنی که ۳۰ سال از او کوچکتر است

نیکلاس کیج ۵۶ ساله برای پنجمین بار در زندگی خود ازدواج کرد و این بار قرعه عروس به نام ریکو شیباتا ۲۶ ساله افتاد. به گزارش دیلی میل، این مراسم عروسی کوچک در لاس وگاس و با حضور همسر سابق و پسر نیکلاس کیج برگزار شد.

عروسی نیکلاس کیج و همسر پنجمش
عروسی نیکلاس کیج و همسر پنجمش

این بازیگر برنده جایزه اسکار در هتل و کازینو واین در سین سیتی با ریکو ازدواج کرده و تاریخ ۱۶ فوریه برای بزرگداشت تاریخ فوت پدر کیج برای روز عروسی انتخاب شده بود. کیج که چهارمین ازدواجش با اریکا کویکه در سال ۲۰۱۹ تنها پس از ۴ روز به شکست انجامید، روز جمعه گذشته مراسم عروسی خود را تایید کرده و گفته که از بودن در کنار همسر جدیدش لذت می برد.

مراسم ازدواج نیکلاس کیج و همسر ژاپنی اش
مراسم ازدواج نیکلاس کیج و همسر ژاپنی اش

در این مراسم عروسی، عروس یک کیمونو ژاپنی سیاه رنگ دست دوز و مخصوص عروسی پوشیده بود که دارای سه لایه بوده و از کیوتو سفارش داده شده بود. او همچنین یک دسته گل زرد و سرخ داشت که با رنگ رژ لب قرمز روشنش هماهنگ شده بود. کیج نیز یک کت و شلوار مشکی تام فورد با رز زرد روی سینه به تن کرده بود تا با دسته گل عروس هماهنگ باشد.

تیپ نیکلاس کیج و همسرش در مراسم ازدواجشان
تیپ نیکلاس کیج و همسرش در مراسم ازدواجشان

پیش از اعلام وفاداری، آهنگی از کیورو به نام Winter پخش شد که آهنگ مورد علاقه عروس بوده و سپس این دو به رسم سنتی مذاهب کاتولیک و شینتو، وفاداریشان را به یکدیگر اعلام کردند. این دو که حدود یک سال پیش در شیگا، ژاپن با هم آشنا شده اند، بعد از مراسم عروسی یک جشن کوتاه داشته که آلیس کیم، همسر سوم کیج نیز در آن حضور داشت.

همسر ژاپنی نیکلاس کیج با لباس عروس سیاه
همسر ژاپنی نیکلاس کیج با لباس عروس سیاه

کیم همچنان دوست نزدیک کیج باقی مانده و در این مراسم، پسر مشترکشان، کال، را نیز به همراه داشت. بر اساس اسناد منتشر شده، ریکو نام خانوادگی کیج را برگزیده و اکنون خانم ریکو کیج است. او ۳۰ سال از خود نیکلاس کیج و ۴ سال از اولین پسر او که وستون کیج نام دارد، جوان تر است.

نیکلاس کیج و ریکو شیباتا
نیکلاس کیج و ریکو شیباتا

همچنین اسناد رسمی نشان می دهند که این دو در ۱۰ ژانویه مصادف با روز تولد ۲۶ سالگی ریکو برای ثبت عروسی درخواست داده اند و این اولین ازدواج ریکو به شمار می آید. اولین بار این دو در فوریه سال گذشته در یک قرار در نیواورلئان در کنار هم دیده شدند. کیج خبر نامزدی خود را این دختر ژاپنی را در مصاحبه ای با برنامه رادیویی برادرش، مارک کوپولا، در آگوست گذشته اعلام کرده بود. این ازدواج کمتر از دو سال پس از آن رخ می دهد که نیکلاس کیج تنها ۴ روز پس از ازدواج چهارمش با اریکا کویکه، درخواست طلاق داد.

بیشتر بدانید : طلاق جنجالی نیکلاس کیج از همسرش 4 روز بعد از ازدواج!! + عکس

نیکلاس کیج و همسر سومش آلیس کیم
نیکلاس کیج و همسر سومش آلیس کیم

این بازیگر سرشناس در آن زمان گفته بود که گیج و مست بوده و نمی دانسته دارد چه می کند. وی همچنین مدعی شده بود که کویککه- که مالک یک رستوران تایلندی است- به او در مورد ماهیت و وسعت رابطه اش با یک شخص دیگر نگفته بوده است. کیج گفته بود که کویکه قصد سرکیسه کردن وی را داشته و همسر سابقش نیز یک معتاد بوده است. همچنین تصاویری از درگیری این دو تنها ساعاتی بعد از ازدواجشان منتشر شده بود. در جولای ۲۰۲۰ بود که طلاق این دو رسمی شد. اما زندگی عاشقانه کیج همواره با فراز و نشیب همراه بوده است. او اولین بار در آوریل ۱۹۹۵ با پاتریشیا آرکت ازدواج کرد اما ازدواج این دو در می ۲۰۰۱ به پایان رسید.

نیکلاس کیج و همسر اولش پاتریشیا آرکت
نیکلاس کیج و همسر اولش پاتریشیا آرکت

دومین ازدواج کیج با لیزا ماری پرسلی تنها دختر الویس پرسلی بود که در آگوست ۲۰۰۲ و در ۲۵ امین سالگرد مرگ الویس رخ داد. سومین ازدواج نیکلاس کیج نیز در جولای ۲۰۰۴ با آلیس کلی بود. آلیس کلی در آن زمان یک گارسن در رستورانی در لس آنجلس بود.

نیکلاس کیج و همسر دومش لیزا ماری پریسلی
نیکلاس کیج و همسر دومش لیزا ماری پریسلی

این دو در سال ۲۰۰۵ صاحب پسری به نام کال-ال شدندن و بعد از اینکه مشخص شد کیم با یک گارسن لاس وگاسی رابطه داشته است، این دو در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند. نیکلاس کیج از رابطه اش با کریستینا فولتون نیز صاحب یک پسر ۳۰ ساله به نام وستون کیج است.

نیکلاس کیج و پسرش وستون کیج
نیکلاس کیج و پسرش وستون کیج

 

بیشتر بدانید : همه چیز درباره نیکلاس کیج (+گزارش تصویری)

بیشتر بدانید : ناراحتی نیکلاس کیج از مسخره کردن عکسش در فضای مجازی!! + تصویر

بیشتر بدانید : نیکلاس کیج: بازیگر حرفه ای؛ شکارچی نقش‌های متفاوت

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com