باز هم اخبار کذب و به میان آوردن نام یک خواننده جنجالی برای یک نمایش، دردسر ساز شد

حاشیه‌ های تازه برای حمید صفت: خواننده‌ای که نتوانست تهیه کننده نمایش شود

نمایشی که تازه به اجرا رسیده حاشیه ساز شد. افرادی که برای دیدن شدن اخبارشان، به دنبال خبرهای کذب هستند این بار به سراغ یک نمایش رفتند و خبری را منتشر کردند مبنی بر اینکه نمایش «ماسک» نوشته مشترک بهزاد اقطاعی و ماهک مجد عنوان اثری است که به زودی با کارگردانی بهزاد اقطاعی اجرای عمومی خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند.

پوستر نمایش "ماسک" در پردیس تئاتر شهرزاد
پوستر نمایش "ماسک" در پردیس تئاتر شهرزاد

دو نکته‌ای که برای این نمایش حاشیه ایجاد کرد نام بردن از حمید صفت به عنوان تهیه کننده و حذف اسم او از پوستر و قطع شدن برق سالن شهرزاد در حین اجرای نمایش است.

بهزاد اقطاعی کارگردان نمایش «ماسک» درباره این حواشی در گفت‌وگویی گفت:

این موضوع که گفته می‌شود به دلیل حضور حمید صفت برق سالن نمایش قطع شد، درست نیست و این موضوع برای چند سال قبل و برای نمایشی دیگر است.

اجرای نمایش "ماسک" در پردیس تئاتر شهرزاد
اجرای نمایش "ماسک" در پردیس تئاتر شهرزاد

وی با اشاره به اینکه حمید صفت قصد داشت که تهیه کننده نمایش باشد، اما هنوز مجوزی برای تهیه کنندگی ایشان صادر نشده است, بیان کرد:

ما با اسم ایشان به عنوان تهیه کننده اقدام کردیم، زیرا به عنوان یک تهیه کننده قصد حضور در کار  را داشت، ولی به ما گفتند که حمید صفت مجوزی برای تهیه کنندگی ندارد و اگر بتواند مجوز بگیرد, می‌تواند به عنوان تهیه کننده در نمایش حضور داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر حمید صفت مراحل دریافت مجوز را طی می‌کند و امیدواریم بتواند مجوز را دریافت کند. از این رو ما در اخبار تبلیغاتی نام ایشان را استفاده نکردیم تا بتوانیم طبق قوانین و مقررات پیش برویم.


بیشتر بدانید : خبر خوب برای طرفداران حمید صفت : قرار بازداشت وی لغو شد

بیشتر بدانید : حرف اول و آخر حمید صفت پس از آزادی از زندان + عکس

بیشتر بدانید : فیلم اعتراف حمید صفت به قتل همسر مادرش

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X