لیلا برخورداری كه بازیگر ثابت كارهای فخیم زاده است، در نقش زنی خلافكار به نام مهین بازی می‌كند كه به همراه شوهر خود در یكی از واحدهای این آپارتمان...
  
خط مشترك بین «خواب و بیدار»، «حس سوم» و «بی صدا فریاد كن» را در دو چیز می توان پیدا كرد:
 اول، داستان پلیسی آن است و دومی، كارگردانی مهدی فخیم‌زاده. این كارگردان مجدداً ساخت یك مجموعه پلیسی به نام «بازپرس» را آغاز كرده است.
تصویربرداری این مجموعه در لوكیشنی (مكان فیلم برداری) از 25 اسفند در كنار پارك چیتگر آغاز شد و تا بیست ‌نهم همین ماه به طول انجامید، یعنی تا نزدیكی‌های عید. تعطیلات برای گروه تولید زیاد طول نكشید و آنها از پنجم فروردین دوباره مشغول به كار شدند.
وحید سعیدی، مسئول روابط عمومی این مجموعه در باره زمان كار می‌گوید: «تصویربرداری 10 ماه به طول می‌انجامد و سپس تدوین مجموعه آغاز می‌شود. بازپرس به احتمال زیاد سال آینده از شبكه اول سیما پخش خواهد شد.»
 
نفیسه روشن و عمار تفتی
 
 چهارمین مجموعه‌ پلیسی این كارگردان، مضمونی جنایی دارد و درباره بازپرسی است كه درگیر مسئله‌ای جنایی شده و با گروهی از افراد خلافكار و خانواده‌های آنان روبه‌رو می‌شود، چرا كه در ساختمان آنها قتلی اتفاق افتاده است.
 لوكیشن اصلی این مجموعه شامل چهار واحد آپارتمانی است كه در كنار یكدیگر قرار دارد و تصویربرداری هشت طبقه در این واحدها انجام خواهد گرفت. این واحدها محل سكونت خانواده‌های مختلفی است كه هر یك به نوعی درگیر این موضوع جنایی هستند. بعضی از افراد خلافكار هم در این واحدها سكونت دارند و مشكلاتی را برای دیگر ساكنان این مجتمع ایجاد می‌كنند.
تفاوت این مجموعه با دیگر ساخته‌های  فخیم‌زاده در صحنه‌های اكشن و زد وخورد آن است.  فخیم‌زاده كه به ساخت مجموعه‌های پلیسی علاقه دارد، این‌بار به جنبه‌های تحلیلی بیشتر توجه كرده است تا صحنه های زد و خورد.
 
لیلا برخورداری و انوشیروان فاطمی/ عكس: نادر فوقانی

لیلا برخورداری
كه بازیگر ثابت كارهای فخیم زاده است، در نقش زنی خلافكار به نام مهین بازی می‌كند كه به همراه شوهر خود در یكی از واحدهای این آپارتمان زندگی می‌كند. محمود پاك‌نیت هم در نقش بازپرس و رویا نونهالی در نقش بانو، در این مجموعه ظاهر می‌شوند. مطابق معمول، مهدی فخیم‌زاده هم در این مجموعه بازی می‌كند. او این‌بار در نقش قدرت، یكی از خلافكاران با سابقه، بازی می‌كند. دیگر بازیگران شامل عمار تفتی، امیررضا دلاوری، انوشیروان فاطمی، اردشیر تفتی، محسن افشانی، آشا محرابی، نفیسه روشن و.... هستند.
فخیم‌زاده كه در سال‌های اخیر فعالیت خودش را بر ساخت مجموعه‌های پلیسی متمركز ‌كرده، فیلم‌نامه این كار را هم نوشته است.
رضا انصاریان هم تهیه كننده این مجموعه است. لوكیشن سكانس‌‌های داخلی این مجموعه در محلی در نزدیكی پارك چیتگر توسط محسن شاه‌ابراهیمی، مدیر هنری مجموعه، طراحی و ساخته شد، و این مكان مدت 10 ماه در اختیار گروه خواهد بود . سعیدی دلیل  این كار را راحتی عوامل و استفاده خوب و بهینه كامل گروه از زمان و مكان می‌داند و می‌گوید: «آنها می توانند از بخش‌های مختلف آن به خوبی استفاده كنند.»
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: hamshahrionline.ir
 
مطالب پیشنهادی:
سوءتفاهم در آشپزخانه!
 جنجال‌برانگیزترین برنامه‌های تلویزیون در سال 87!!
پشت صحنه‌ی سريال "سرزمين كهن" به كارگردانی كمال تبريزی(گزارش تصویری)
گفت‌و‌گو با «كارآگاه نجفی» یا همان «آقای علوی»!
وقتی كه تلویزیون از در دروازه داخل نمی‌شود