آیا پس از لو رفتن عکس های مهران مدیری، دورهمی متوقف می شود؟
بعد از حواشی پخش ویژه برنامه دورهمی که در شب یلدا روی آنتن رفت، تهیه‌کننده این برنامه نسبت به برخی گمانه‌زنی‌ها واکنش نشان داد

واکنش تهیه‌کننده «دورهمی» به احتمال توقف پخش برنامه

آیا بعد از لو رفتن عکس های جنجالی مهران مدیری ممنوع التصویر می شود؟ این سوالی است که بسیاری از طی روزهای اخیر از مسئولان تلویزیون دارند. شبکه نسیم و دست اندرکاران برنامه دورهمی به تازگی پخش این مجموعه طنز را در دستور کار خود قرار داده بودند.

بیشتر بدانید : عکس های جنجالی مهران مدیری در پاریس خبر ساز شد + تصاویر

فصل تازه فعالیت‌های مدیری در تلویزیون با برنامه «دورهمی» رقم خورد. این برنامه در ادامه با انتقادات بسیاری مواجه شد. باتوجه به حواشی پخش این برنامه و تولید مجموعه «شب نشینی» برای شبکه نمایش خانگی توسط مدیری، کمتر کسی فکر می‌کرد که «دورهمی» مجددا به تلویزیون برگردد اما مدیری بار دیگر در شب یلدا امسال روی آنتن شبکه نسیم رفت.

بعد از پخش این برنامه‌، او بار دیگر مورد انتقاد قرار گرفت.  همین موضوع گمانه‌هایی از توقف پخش قسمت‌های بعدی «دورهمی» را به دنبال داشت. مصطفی احمدی (تهیه‌کننده برنامه دورهمی) در پاسخ به این پرسش که آیا برخی انتقادات تاثیری در پخش دورهمی یا تغییر رویکرد آن خواهد گذاشت، بیان کرد: نه. هیچ تغییری در برنامه نخواهیم داشت.

احمدی همچنین در رابطه با وضعیت برنامه «شب‌نشینی» که پیش از آغاز فصل تازه دورهمی برای شبکه نمایش خانگی آماده شده و حتی تیزر قسمتی از آن با حضور پیمان قاسم‌خوانی به عنوان مهمان در فضای مجازی پخش شده بود، هیچ توضیحی ارائه نداد.


بیشتر بدانید : آیا دورهمی با مهران مدیری به تلویزیون بازمی گردد؟! + عکس

بیشتر بدانید : اعلام زمان پخش فصل جدید "دورهمی"

بیشتر بدانید : اعلام زمان پخش سری جدید دورهمی/ چگونه مهران مدیری راضی به بازگشت شد؟!

بیشتر بدانید : دکور یلدایی "دورهمی" رونمایی شد + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: ilna.news