برنامه کودک شو یکی از برنامه های پربیننده ژانر کودک و نوجوان در شبکه است که تا کنون با اجرای پژمان بازغی، هنرپیشه سینما و تلویزیون روی آنتن می رفت اما اخیرا اجرای کودک شو به حمید گودرزی، هنرپیشه سینما و تلویزیون سپرده شده است 

چرا پژمان بازغی جای خود را به حمید گودرزی داد؟

برنامه کودک شو یکی از برنامه های پربیننده ژانر کودک و نوجوان در شبکه است که تا کنون با اجرای پژمان بازغی، هنرپیشه سینما و تلویزیون روی آنتن می رفت اما اخیرا اجرای کودک شو به حمید گودرزی، هنرپیشه سینما و تلویزیون سپرده شده است. اینکه چرا پژمان بازغی با وجود حضور موفق در کودک شو، اجرای این برنامه را در اختیار ندارد، پرسشی را برای مخاطبان این برنامه سرگرمی به همراه داشت. برنامه کودک شو را رضا نصیری تهیه کرده است و از برنامه های پربیننده شبکه نسیم است. کودک شو در هر برنامه، ۲ خانواده را دعوت می کند و والدین آن ها درکنار کودکان، در مسابقه ای قرار میگیرند.

تا کنون ۶۰۰ برنامه کودک شو با حضور پژمان بازغی بوده و با توجه به همزمان شدن پروژه نمایشی پژمان بازغی با کودک شو، اجرای برنامه به حمید گودرزی سپرده شده است.

پژمان بازغی البته در سال ۹۷ در پستی در اینستاگرامش نوشته بود که من ۳ سال در کودک شو صدها اجرا داشتم و تلاش کردم میزبان خوبی باشم. برنامه ای بی حاشیه ساختیم. گویا یکی از دلایل خداحافظی پژمان بازغی از کودک شو، اعتراض به تقسیم جوایز در جشنواره تلویزیونی جام جم بود که البته این نمیتواند دلیلی قطعی باشد.

آخرین پست پژمان بازغی در اینستاگرام درباره برنامه کودک شو
آخرین پست پژمان بازغی در اینستاگرام درباره برنامه کودک شو

جدید ترین پست آبان ماهی پژمان بازغی در اینستاگرام که کاربرانش همچنان خواهان حضور او در کودک شو هستند.

کامنت های طرفداران پژمان بازغی
کامنت های طرفداران پژمان بازغی

فصل جدید کودک شو از پاییز ۹۹ هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم می رود. کودک شو از شنبه تا ۳ شنبه پخش می شود. پژمان بازغی از رها کردن کودک شو ناراحت نیست و پستی هم در اینستاگرامش نزده است. پژمان بازغی قبلا درباره حقوقش در کودک شو صحبت کرده بود.

اما حمید گودرزی با انتشار پستی در اینستاگرامش گفته که مجری فصل جدید کودک شو است و ساعت ۱۱ شب فراموش نشود. به منظور ثبت نام در برنامه کودک شو با اجرای حمید گودرزی به سایت شبکه نسیم مراجعه کنید.


بیشتر بدانید : پژمان بازغی محبت بین زوج ها را ترویج می دهد

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X