ماجرای عکس جنجالی "بچه مهندس" چه بود؟ + عکس
 تهیه کننده «بچه مهندس» درباره عکسی که از پشت صحنه این سریال همراه با انتقادهایی مبنی بر رعایت نکردن پروتکل های پیشگیری از کرونا، این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود، توضیحاتی را ارائه داد

تهیه کننده بچه مهندس: فقط همان لحظه بوده وگرنه پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند!

از روز گذشته عکسی در فضای مجازی از پشت صحنه سریال رمضانی «بچه مهندس ۴» دست به دست می شود که برخی عوامل این سریال را در فضای کوچک، در فاصله هایی نزدیک بهم و بدون ماسک نشان می دهد.

سعید سعدی ـ تهیه کننده «بچه مهندس» ـ در توضیح تصویر منتشرشده توسط یکی از بازیگران سریال که در آن چندین بازیگر و دو نفر از عوامل بدون ماسک در هواپیما کنار هم نشسته اند، به ما گفت:

در آن صحنه ای که تصویرش منتشر شده است، فقط بازیگران و عوامل ضروری، حضور داشتند؛ البته حضور همه این افراد هم ضروری بود چراکه سکانسی مربوط به داخل هواپیما ضبط می شد و در حقیقت تیم در هواپیما کار می‌کند؛ پس به اجبار نمی‌شد کسی را بیرون از هواپیما قرار داد.

بازیگران و عوامل بچه مهندس بدون ماسک در هواپیما
بازیگران و عوامل بچه مهندس بدون ماسک در هواپیما

او تاکید کرد: در این صحنه بازیگران باید بدون ماسک داخل هواپیما می بودند. آن دو نفری از عوامل هم که در عکس ماسکشان افتاده است، فقط همان لحظه بوده وگرنه واقعا پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند و ملزم هم هستند که اصول را رعایت کنند تا مشکلی برای عزیزان پیش نیاید.

سعدی با بیان اینکه تقریبا ۱۰ روز دیگر تصویربرداری سریال «بچه مهندس» به پایان می‌رسد، در این زمینه افزود:
ما علاوه بر اینکه هر روز تست تب و اکسیژن سنجی و مراقبت‌های اینچنینی داریم، هفته‌ای یک بار هم تست حلقوی و ریوی و بینی را داریم، دکتر سر صحنه می‌آید و همه بازیگران و عوامل را چکاپ می‌کند. تا جای ممکن تمام پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم تا مشکلی نباشد.

سریال «بچه مهندس» به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی احمد کاوری در شب‌های رمضان حوالی ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. 

 

بیشتر بدانید : جدیدترین عکس های بازیگران "بچه مهندس" در مشهد

بیشتر بدانید : جزئیات جدید از بچه مهندس 4/ اضافه شدن بازیگر جدید + عکس

بیشتر بدانید : درخواست غیر متعارف روزبه حصاری از تهیه کننده "بچه مهندس4"

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir